Перейти до вмісту

27 квітня 2012

Зробити те, що задумав

Нарешті видалився вконтакті, на початку цього тижня, але можливо знову повернусь, так як треба закинути рекламку і трохи вести групу :( Але, якшо чесно, туди мене вже й не тягне.  На connect.ua чомусь пише “Ваш профиль был наказан”. Я й сам не зрозумів, чому…  Може це і на краще, адже туди теж не зможу зайти :) А facebook мене навіть не притягує.. Зайшов-вийшов. Реальних друзів моїх зовсім мало… Хоча і не знаю, чи є вони в мене взагалі – друзі.  Вітаюсь з багатьма, є про що поговорити з багатьма, але справжніх друзів немає. Чи потрібні вони мені, і сам не знаю…

Отже, якшо мені вдасться назавжди видалитись з соціальних мереж, у мене з’явиться купа часу. У мене зараз вже з’явився час, ніби сидів небагато – але це все затягує, якшо чесно! Просто втупу витрачаєш час…  Але веселіше не стає.

На що ж перетворилась соціальна мережа Вконтакті? Спортивні групи масово почали закривати, адже вони стали осередком продажу так званих сильнодіючих препаратів. (фармакологія, хімія, допінг і т.д.) Доступ до інформації мали діти практично будь-якого віку. В результаті хімічитись починали в 12 чи 14 років, здуріти можна. Це таке, просто мене цікавлять силові види спорту, тому і пишу на цю тему :)

А ще подобаються постійні мотиватори/демотиватори про шкідливі звички… Всі типу лайкають, але після цього 90% пішли і закурили, випили і т.д. Що за мотивація така? Кому вона потрібна, якшо вона не діє.

Власне все що цікавило мене там (вконтакті) – спортивні групи, чомусь це все пропало…  Коротше кажучи це не так і важливо.

Я нарешті запустив програму Rosetta Stone, для вивчення іноземних мов. Вивчати буду німецьку. Хоча, можливо, програма і не супер, але поки це краще, що можна знайти. Набридає досить швидко, але буду старатись. Звичайно, вивчати мову самостійно досить важко, але де знайти нормальні курси? Теж не дуже зрозуміло. Одного разу ходив – потім група розпалась + я був трохи зайнятий, прийшлось кинути. Але зараз я зрозумів, це мій останній шанс. Вивчити мову і поїхати туди. Мрію поїхати в Німеччину. Я буду там, чого б мені це не коштувало, адже в Україні немає майбутнього, я і так вже розтратив весь потенціал, про це писав раніше… Вчився-вчився класно – і не отримав з цього жодної віддачі. І тепер я маю довести, що можу увімкнути силу волі і все-таки стати кращим за інших. Ще доволі хороший плюс – мене ніхто не тримає тут – я вже писав, що друзів практично немає, можливо і ніхто не помітить, якщо я кудись поїду.

 

 

Дізнайтеся більше з Моє життя

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі