Перейти до вмісту

21 вересня 2011

Зомбоящик

Писав про хибні уявлення народу про спорт. Але на жаль, це стосується не тільки спорту. По ТВ пропагують ніяк не здоровий спосіб життя – якими завгодно способами рекламують шкідливі звички, розпусту і т.д. Реклама горілки , “пошлі” анекдоти або жарти посеред білого дня, НашаРаша цілими днями. Та ше й в новинах буває як щось ляпнуть, аж смішно стає – особливо про інтернет наприклад)) Скажете, не дивитись телевізор? А якшо у Вас вдома батьки дивляться і нікуди не дінешся? Але це ще не все. Це все має на меті -
1. отримувати прибуток (комерційний напрямок) за рахунок реклами… Як це працює? Ви дивитесь певну передачу – рейтинг її збільшується за рахунок Вас. Відповідно реклама стає коштувати більше. Тут все працює по закону попиту і пропозиції)))
2. зомбувати мислення (це набагато гірше). А що саме в це закладено – давайте знову розглянемо спорт (зомбування спортивне:)). В новинах – розповідають про постійні випадки смерті на уроках фізкультури. Наприклад займався на турніку – впав і помер, або відмовило серце. Давайте може фізкультуру взагалі приберемо зі списку предметів…( Замість того варто було б показати більше – досягнення спортсменів, створювати якусь мотивацію і так далі – цього набагато менше. А нещасні випадки – взагалі не показувати. Показати турнікменів – що вони виробляють на турніку!! – цього я ніколи не бачу по ТВ.  Інший варіант зомбування - культурне – російські виконавці – постійно на екрані, або українські співаки – російською починають співати – бо так модно, або можна заробити більше грошей. Здавалося б – нічого такого – але це теж досить важливо. З цього випливає – за кого народ голосує – а з цього випливає – як ми і живемо, і що нам потрібно. Імідж зек – це солідно. У тебе стоїть на телефоні гудок в стилі “Шансон”? Ти СОЛІДНИЙ! Правда це ніякий не шансон, а просто БЛАТНЯК, але в Україні ж цим тільки хваляться – зона загартовує себе, якшо ти відсидів – ти автоматично стаєш крутим. Наступний напрямок – Багато заробляєш? Ти вкрав! Ти бандит! А заробити на авто або квартиру взагалі нереально!! Або вкрасти, або пограбувати когось – тільки так можна заробити! – серію фільмів такого напрямку ви завжди знайдете по ТВ – дивись канал Україна! 60% “ретельно всмоктують” це все без проблем!

Тепер будуємо ланцюжок повністю:

Спорт – шкідливий для життя! Багато займаєшся спортом – довго не проживеш. Випий краще пива! А може – горілки краще?

Далі – все так погано (спився :( ) – давай щось вкраду – бо як жити інакше. Вкрасти – це простіше, ніж заробити.

Далі – я зек – все круто! Я крутий! Я вийшов з зони – я кращий за всіх, я солідний. Увімкніть мені музику – шансон,  а голосую я за Януковича 100%.

А тепер питання – чому ж я так погано живу? Мабуть, хтось інший винен – “ЮЛЬКА” наприклад.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі