Перейти до вмісту

22 червня 2014

4

Знижено ліміт на безкоштовне ввезення товарів до 150 євро

Неприємна новина, що стосується не тільки покупок в магазині iherb. Відтепер всі посилки, ціна яких перевищує 150 євро (раніше ця сума була 300 євро), підлягаюсть митним зборам. Оскільки iherb не може зазначати ціну товарів нижчою, ніж вона є насправді, на всі посилки діє саме таке обмеження.

Втім, замовляючи з Китаю або з інших магазинів, Ви зможете попросити зазначити меншу суму (звичайно, в межах розумного, щоб не виникало підозр).

Ну і найголовніше, про що я вже казав і раніше, потрібно замовляти державними службами доставки. Тобто, державною поштою, або ж EMS (теж вважається державною). Причому dhl global mail від iherb теж в кінцевому випадку передається на пошту, тому замовляючи там, теж можете бути впевнені, що все буде добре, оскільки посилки, відправлені державною поштою, у 99% випадків не потрапляють на митний контроль. Посилки ж, замовлені приватними служюами доставки, у 100% випадків потрапляють під контроль, і Ви сплачуєте за ПДВ, мито, та різним службам. У результаті можна заплатити більше, ніж коштує товар + тяганина.

Тому запам’ятайте, тільки державна пошта і тільки до 150 євро :)

Дізнайтеся більше з Інтернет, Здоров'я, Харчування
 1. Анонімний
  25 Чер 2014

  А якщо мій друг замовив на суму вище ніж 150 євро, на митниці його товар відкрили і дізнались що товар коштує наприклад 230 євро. Що за це передбачено законом: чи конфіскують товар, чи накладають “нереальну” пуню, чи просто треба заплатити митний збір на суму, що перевищує 150 євро?
  Сам пробував знайти відповідь на це питання в законі, але так і не знайшов.
  Зарання дякую за відповідь.

  Відповіcти
  • 25 Чер 2014

   Ну варто зазначити в декларації, що товар той коштує 100 євро, наприклад. Тоді з високою вірогідністю на митиниці його не відкриють.

   Якщо ж відкриють і справдять, що дійсно дорожче (маловірогідно), то буде і мито, і ПДВ, можливо ще якісь податки + потрібно пройти санепідем, екологічний огляд і т.д. Думаю, не варто займатись таким взагалі. Тоді краще вже повернути і спробувати відправити ще раз. Якщо можливий такий варіант, то кількома посилками.

   Иакож можливий буде такий варіант – на пошті просто отримуєте посилку + платите всі податки. якщо сума невелика, то іноді так і роблять.

   Відповіcти
 2. Анонімний
  26 Чер 2014

  А ще одне запитання – якщо я куплю товар з амазона (фірми: dell i audio-technica), то чи буде дійсна на них гарантія.
  Якщо так, то в разі, коли я занижу їхню справжню ціну в декларації (на митницю) то чи буде дійсною гарантія? Я читав, що коли наступає гарантійний випадок, то треба, щоб наче була ця митна декларація (заповнена правильно)? Хоча якщо я сам привіз якийсь товар з закордону, то в мене і в помині не має бути якоїсь там митної декларації (якщо ціна товару менше здається 500 євро).
  Дякую за відповідь

  Відповіcти
  • 26 Чер 2014

   Не бачу зв’язку між митною декларацією і гарантією.
   Глобальний гарантійний талон, якщо є сервіс-центр в твоєму місті, має діяти.
   Або можна просити не заповнювати гарантійний талон, а самому заповнити і взяти у когось печатку)

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі