Перейти до вмісту

7 листопада 2012

3

Знайдено тіло чоловіка, схожого на “караванського стрілка” Ярослава Мазурка

Тіло чоловіка, схожого на підозрюваного у вбивстві охоронців у торговельному центрі «Караван», знайдено 7 листопада в Києві. За попередніми висновками причина смерті – самогубство. Про це повідомила прес-служба МВС України.

«Про те, що знайдений мертвий чоловік, в міліцію повідомив киянин, який вранці вигулював собаку. На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка констатувала нещодавню смерть чоловіка, зовні схожого на Мазурка, який помер від вогнепального поранення. В одязі знаходився паспорт, поруч виявлено зброю. Зараз на місці працюють експерти та оперативні працівники, які намагаються з’ясувати, де він переховувався. Призначені ДНК-експертизи, щоб достовірно з’ясувати чи являється знайдений чоловік Ярославом Мазурком», – сказано в повідомленні.

Інформація про розшук знята з офіційного сайту МВС, отже навіть якщо це насправді не він, можуть сказати що це він =) Таким чином зняти всі проблеми.

Нагадаю, про неспівпадіння, які були раніше, я писав в статті Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді?. Багато хто так і розраховував – що його просто знайдуть мертвим, і фото не покажуть, і загадка залишиться нерозгаданою.

  1. molinski
    7 Лис 2012

    Сценарій вималювався. Тепер розгадати мотив. Закон про зброю? Чи відволікання уваги?

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі