Перейти до вмісту

20 січня 2013

5

Заробіток на комісіях

Зараз дуже популярною стала оплата через термінали самообслуговування приватбанку. Так ось, за таку кожну транзакцію сплачується 1%. Таких операцій по Україні за день – десятки тисяч або і більше. Отже, якщо це все підсумувати, то можна зрозуміти, що всі ці операції приносять непоганий прибуток. Раніше було 0,5%, зараз 1%, а з часом може стати і більше.

Якщо говорити про аукціон Аукро, то там теж спочатку все було абсолютно безкоштовно. Ну можна було купувати просто рекламу, щоб Ваш товар відображався вище. Але за продаж не брало нічого. Зараз вже в деяких категоріях комісія доходить до 5%. Тобто, з кожного Вашого продажу знімає по 5%. Мовляв, ці кошти йдуть на компенсацію людям у випадку шахрайства з боку продавців. Але такі виплати бувають дуже рідко і не факт, що аукціон піде Вам на зустріч. Зрозуміло, щоб нормально продавати на Аукро, потрібно купувати ще й рекламні опції. Тому в підсумку можна просто нічого не заробити.

Якщо врахувати всі комісії – наприклад, 5% (аукро) +1% (приватбанку), то з кожного Вашого продажу Ви вже автоматично втрачаєте 6%. У Ваших очах – це все паразити, але нічого не поробиш. Але на аукро у мене траплялась цікава ситуація – зняло 400 грн комісії, просто вважаючи, що це все 200 лотів, а не один (як було насправді). Повертати – відмовились. Та і часто – можна просто забути повернути комісію (це теж ну дуже незручна процедура). А сервіс – я б не сказав що суперфантастичний там. Так як і у випадку приватбанку.

Дізнайтеся більше з Інтернет, Бізнес
 1. Akceptor
  20 Січ 2013

  Аукро не йде назустріч обманутим покупцям. Навпаки, вони заодно з шахраями.
  Я одного разу купив телефон типу, заплатив 200 гривень на картку, вказану у профілі користувача. Потім він мені написав якийсь інший номер картки в ЛС, і я йому кажу, що заплатив уже на картку у профілі.
  На наступний день цього користувача взагалі видали за шахрайство типу. Я пишу у службу підтримки аукро, розповідаю їм про ситуацію. А у відповідь чую, що вони не компенсуватимуть нічого, бо я платив не на ту картку. Далі я їм 100500 скріншотів, які доводять, що платив на карту, вказану у профілі. А вони зразу на мороз і все. Нічого не компенсували, куди звернутися не сказали, тупо в ігнор мене.
  Отака штука. Точно заодно з шахраєм були, бо ж служба підтримки переконувала мене, що я порушив правила і заплатив хз куди. Вони тупо наживаються на клієнтах і обдурюють їх. Така історія.
  А гроші, які беруть за комісію, тупо тратять на рекламу по ТБ і шукають нові жертви собі.
  Для прикладу на eBay дійсно захищають покупця. Є скарга – зв’язуються з контрагентом і роблять манібек. Тому на eBay шахраїв значно менше, одиниці просто. А Аукро – натуральний гадюшник.

  Відповіcти
  • 20 Січ 2013

   Якщо ти платив на картку, яка співпадає з іменем профілю Аукро, то можна подати запит на Аукро, щоб вони вказали адресу продавця, на яку висилалось підтвердження для активації (це якщо продавець потім змінив адресу)

   Після цього – заяву у міліцію. Але швидше за все, за таку малу суму ніхто не буде займатись і нічого практично зробити неможливо.

   Відповіcти
   • Akceptor
    21 Січ 2013

    Я ж кажу, що служба підтримки Аукро мене ігнорила, а профіль шахрая оперативно видалила.

    Відповіcти
  • 21 Січ 2013

   А ще забув сказати, якщо це товар “під замовлення”, то програма захисту на нього не розповвсюджується ;)

   Відповіcти
   • Akceptor
    21 Січ 2013

    І товар був у наявності (тобто так було вказано, самого товару, звісно, не було в принципі). За таку суму і справді ніхто особливо не буде підіймати шум, саме на це і розраховують власники Аукро. Вони дозволяють шахраям дурити людей, а самі живуть на щедрі комісійні. А до міліції доходить справа тільки якщо “заробіток” шахрая вже доходить до мільйона :)

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі