Перейти до вмісту

24 жовтня 2012

9

Загубилась посилка – УкрПошта

Мова йдеться про міжнародні відправлення, але звичайних це теж стосується.

На мою думку, без трек-номера взагалі не варто замовляти/відправляти. Тим більше у сумнівних продавців з аукціонів.

Але деякі інтернет-магазини відправляють тільки без трек-номера, типу iherb або asos.com, тож приходиться замовляти і так. Я замовляв і там, і там. Поки все доходило в повному обсязі :) Але, якби захотіли вкрасти, то зробили б це обов’язково, адже все грунтується на довірі, розписуватись ніде не потрібно, Вам просто вручають посилку по пред’явленню документу, що засвідчує особу. Поскаржитись на щось – взагалі нереально. Могли вкрасти – або частково, або повністю – на будь-якому етапі, частіше за все це відбувається вже в Україні.

Тепер розглянемо інший варіант – Ви замовили посилку з трек-номером, отримуєте, і відчуваєте – що вага її значно менша (чогось не вистачає). При відправленні на кожній посилці вказується вага з точністю до грамів. Але на багатьох посилках, які я отримував, я цього не знаходив… Поки Ви не розпишетесь, Вам посилки ніхто не дасть. Хтось може сказати, що потрібно відкрити при співробітнику пошти і засвідчити, що там чогось не вистачає. Ну відкрили, написали якусь заяву, що це дасть?

Посилка проходить кілька етапів – спочатку в Київ – сортувальний центр , потім в Ваш обласний центр, потім в місто, а потім на відділення. Повністю красти посилку з трек-номером ніхто не буде, але переполовинити її – можна. Вкрасти частково.

Особливо мене порадувала ця картинка :

Не думав, що таке буває :) На що вона розраховувала?

Власне, ці всі крадіжки легко пояснити.

Не знаю точно, яка зарплата зараз у співробітників пошти, але думаю на рівні 1000-1500 грн. Ну максимум, 2000 грн. Знаю, на Новій Пошті отримували 1500 грн … Зараз ніби десь під 2000.

Тому, як на УкрПошті, так і на Новій Пошті, часто бувають випадки крадіжок. Будь-яка, навіть дешева річ, може бути цінною для таких співробітників. Про їх рівень кваліфікації годі й говорити.

Тепер спробуємо порівняти з європейською зарплатою.  2725 євро – ось середня зарплата поштового співробітника в Німеччині.

Грубо кажучи, в 10 разів більше, ніж в Україні. Чи будуть там щось красти? Ніколи! Ось в чому проблема…

 

Дізнайтеся більше з Служби доставки
 1. molinski
  24 Жов 2012

  А що за картинка?

  Відповіcти
 2. danc1r0k
  24 Жов 2012

  Картинки не видно :(

  Відповіcти
 3. 24 Жов 2012

  вже видно *CRAZY*

  Відповіcти
 4. molinski
  24 Жов 2012

  Жесть =-O

  Відповіcти
 5. Akceptor
  25 Жов 2012

  >Власне, ці всі крадіжки легко пояснити. Не знаю точно, яка зарплата зараз у співробітників пошти, але думаю на рівні 1000-1500 грн. Ну максимум, 2000 грн. Знаю, на Новій Пошті отримували 1500 грн … Зараз ніби десь під 2000.
  У мене зарплата менша 2000, то що, я можу тепер сміливо вимагати хабарі ?

  Відповіcти
  • molinski
   25 Жов 2012

   За який це час оплата?

   Відповіcти
  • 25 Жов 2012

   На новій пошті працюють з 8 до 20, у вихідні з 9 до 17. Правда, у вихідні чергуються.

   На УкрПошті взагалі зараз з 8 до 21…

   Відповіcти
   • molinski
    25 Жов 2012

    Та ні, це хабарів.
    А про пошту знаю. По селах взагалі ЗП залежить від виторгу. Їм дають хліб, газети, цукерки і т.д. – носять пенсіонерам продають.

    Відповіcти
    • 25 Жов 2012

     Що стосується викладачів – хабар прямо вже ніхто не бере. Або роблять/продають готові курсові/дипломні, або певні викладачі беруть гроші і “вирішують” Вам певний (не свій) предмет.

     Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі