Перейти до вмісту

7 жовтня 2012

4

Ярослав Мазурок – нові фото

На сайті УМВС України у Вінницькій області сьогодні з’явились нові фото підозрюваного у вбивстві в “Каравані”.

Оболонським РУ ГУМВС України в м. Києві за вчинення з використанням вогнепальної зброї вбивства трьох осіб та поранення одного, що мало місце 26.09.2012 року о 15-00 в ТРЦ «КАРАВАН» по вул. Луговій,12 в м. Києві розшукується МАЗУРОК ЯРОСЛАВ ТЕОДОЗІЙОВИЧ 13.06.1974 р.н.

Прикмети злочинця: зріст 175-180 см., волосся русяве коротке, був одягнений в зелену куртку, сіро-голубі джинси, чорні туфлі.

При собі може мати вогнепальну зброю.

Фото з сайту МВС.

 1. molinski
  7 Жов 2012

  Друге фото найбільш схоже. На третьомі якийсь занадто дядько.
  Знову ж таки колишня праця в охоронній фірмі може пояснити наявність зброї – і холоднокровність при “допиті” охоронцями.
  Вкрадена флешка – це лише привід. Мені здається що вбивця спланував це все, точніше був намірений потрапити до охоронців. Хоча це лише думка.

  Відповіcти
  • 7 Жов 2012

   колишня праця в охоронній фірмі
   абсолютно не факт, так само як це була не флешка, а зарядний пристрій. І взагалі не дуже зрозуміло з відео, чи він щось вкрав…

   Відповіcти
 2. Ось так!
  10 Жов 2012

  Цікаво, а де експерти взяли ДНК і відбитки пальців саме Ярослава Мазурка для того, щоб порівняти їх з ДНК(теж невідомо звідки взятими) і відбитками злочинця?

  Відповіcти
 3. Г. Распутин
  17 Жов 2012

  Хлопцы, образцы проб для анализа ДНК могут быть взяты с непригодных для идентификации отпечатков пальцев, ладоней, дома – волосы с расчески и т.п. Так, что будьте осторожны хватаясь за тот или иной предмет и не трясите головой где попало *CRAZY*

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі