Перейти до вмісту

20 серпня 2015

Як заробляти на обміні валют в Польщі

Як відкрити рахунок у Польщі – читайте у попередній статті.

В цій статті ж мова буде йти про те, як заробляти на обміні валют. Справа в тому, що у Польщі існують інтернет-обмінники, у яких сальдо (різниця між купівлею і продажем) всього кілька сотих. Так ось, саме це дозволяє заробляти на обміні валют. Звичайно, потрібно чекати потрібного моменту, обміняти валюту на злоті, потім через деякий час знову купити валюту. Або ж навпаки, маючи гроші у злотих купити валюту, а потім її ж продати. Звичайно, треба вміти прогнозувати і певний ризик всеодно є.

Але хочу сказати, що ризик мінімальний, так як великіх перепадів там немає. І це не якийсь “фуфловий” сервіс Форекс, в якому Ваші гроші можуть “зникнути”, а реально Ваші гроші.

Обмін відбувається протягом кількох хвилин, але його можна провести тільки в робочі дні і в робочий час.

До цього хочу додати, що вартість утримання польського рахунку коливається від 7 до 10 злотих нак місяць, хоча всі банки голосять про те, що у них абсолютно безплатні рахунки. За різних умов (наприклад, оплата 400 злотих карткою або ж поповнення рахунку на 1000 злотих) рахунок може утримуватись безкоштовно.  Рахунки в валюті утримуються в більшості випадків безкоштовно, як додаток до основного рахунку.

Дізнайтеся більше з Банки, Польща

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі