Перейти до вмісту

25 вересня 2010

Як створити справу своєї мрії

У сучасному світі процедура створення свого бізнесу стала з одного боку більш простою справою, а з іншого боку стала містити безліч нюансів, яким раніше не надавалося ніякого значення. Спробуємо розібратися, що це за нюанси.
Перш за все, це ставлення до знань. Раніше необхідність одержання фундаментальних знань була догмою. Спроби розпочати бізнес без цих знань розглядалися як нонсенс. Зараз же фундаментальні знання втратили свою актуальність, з огляду на те, що застаріли і втратили конкурентоспроможність на ринку. Класичне освіта (дитячий садок-школа-вуз) в сучасному світі перетворилося на порожню формальність. Воно давно вже не дає людині тих знань, за допомогою яких він зміг би успішно конкурувати на ринку праці. Більш того, класична освіта створює в мозку у людини стереотип про неможливість досягнення своєї мрії - а це найстрашніше. Освіта ставить людину в жорсткі рамки, з яких дуже важко вибратися без сторонньої допомоги. Гроші для більшості людей стає недосяжною мрією. І все це, завдяки класичній освіті.
Що ж робити? Як вийти з цієї ситуації?
Існує ряд простих рецептів, про які я розповім Вам нижче:
Перший рецепт - це Ваша унікальність. У сучасному світі тільки відхилення від загальноприйнятої норми приводить до успіху, як би дивно це не звучало. Якщо Ви будете робити те ж саме, що і всі, Ви будете мати те ж саме, що і всі. Тобто, якщо Ви закінчите школу, а потім вуз і влаштуєтеся на роботу – то Ви все життя будете своїми руками за копійки створювати благополуччя і достаток Вашому роботодавцю. Якщо ж Ви опануєте знаннями, необхідними для початку своєї справи, минаючи школу і вуз – Ви набагато раніше однолітків досягнете значного успіху.
Другий рецепт – самомаркетінг. Пам’ятайте, що крім Вас самого у Вас нікого нема. Тому вкладайте свій час і гроші в себе, своє здоров’я, у свою освіту. Ранні підйоми вранці і щоденні походи на роботу ніяк не сприяють здоров’ю. Вони виснажують Ваш організм. Тому швидше отримуйте потрібні знання і починайте свою справу!
Третій рецепт – лідерство у всіх сферах життя. Перестаньте бути веденим. Стати лідером самі. Створіть свою мрію і запрошуйте інших людей попрацювати на її здійснення. Пам’ятайте, чим більше людей працює на вашу мрію, тим швидше вона здійсниться!
Я сподіваюся, що ці рецепти допоможуть Вам створити справу своєї мрії, досягти успіху і процвітання. Пам’ятаєте, одного разу почавши свою справу, Ви вже ніколи ні від кого не будете залежати. Ви самі станете господарем свого життя!

Спонсор допису: Интернет магазин книг. Купить книгу в интернете. Купить книги через интернет.

Дізнайтеся більше з Бізнес

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі