Перейти до вмісту

2 лютого 2013

2

Як швидко накачатись? Частина 2.

як-швидко-накачатися

Ця стаття – продовження попередньої.

Отже, я хотів би більш детально поговорити про те, як досягнути успіхів в залі та що для цього потрібно.

Частина 1. Харчування.

Харчування – це як мінімум 50% успіху, у випадку використання фармакології – відсоток доходить до 80-90%! Перше, що Вам необхідно скласти – це раціон. Оптимально – це 6-разове харчування, можна спростити до 3-х разів на день. Загальний принцип такий: вранці – вуглеводи, ввечері – білки. Але скласти правильний раціон – доволі складне завдання, та ще й обійдеться Вам це все не дуже дешево. Бажано також застосовувати спортивне харчування (безглуздо не використовувати цю можливість). Багато хто каже, мовляв це дуже шкідливо, але при цьому можуть курити та вживати алкоголь. Абсолютна нісенітниця, потрібно лише дотримуватись рекомендованого дозування, та і при перевищенні дозувань у кілька разів – дуже маленька вірогідність зазнати якоїсь шкоди (мова йде про будь-яке спортивне харчування).  Потрібно строго дотримуватись раціону з дня у день.  В ідеалі – харчуватись по 2 циклам: “набір маси” і “сушка”. Але загалом можна просто нормально харчуватись – і отримати щось середнє :-)

Частина 2. Тренування.

Потрібно скласти довгострокову програму тренувань. Якщо Ви харчуєтесь по циклам – то і тренуватись повинні відповідно.  Важливо не пропускати жодного тренування, тільки тоді буде результат. Дуже важливо дотримуватись правильної техніки і викладатись на 100% кожного разу. Тут також – складно скласти “правильну” програму.  За це тренери беруть немаленькі гроші, адже для кожного має бути індивідуальна програма.

Частина 3. Сон.

Оптимальна цифра для багатьох – 8 годин, втім для кожного з Вас ця цифра – своя. Важливо навчитись лягати спати і вставати без будильника. Є спеціальні методики тренування сну.  Спати більше – погано, спати менше потрібної норми – ще гірше. Тому знайдіть для себе оптимальний час (наприклад лягайте в 0:00- вставайте в 8:00).  Якість Ваших тренувань напряму залежить від тривалості сну.

Отже, для досягнення результату, потрібно дотримуватись трьох речей – харчування, тренування і сну.  Все дуже просто :-)

Дізнайтеся більше з Мотивація, Спорт
 1. Pavlofox
  4 Лют 2013

  Про важливість сну згідний на 100 відсотків. На жаль, далеко не в кожному “Мускул і фітнес” про це пишуть А для чого? За сон гроші не візьмеш.
  Так сталося, що після певних результатів в залізному спорті (приблизно рівень 1-го спортивного розряду в деяких вправах), мені прийшлось багато років працювати позмінно, в тому числі і в нічні зміни.
  Зрозуміло, що тут ні режиму, ні нормального відновлення. Вага впала десь на кілограм 12 (чуть не скелет) і сила також.
  Зараз не працюю, купив в гараж штангу та вже їде з Кривого Рогу силова рама.
  Отут ми подивимось, як каже реклама: “що я за чоловік” :)

  Відповіcти
  • 5 Лют 2013

   Рекламують, в першу чергу, спортивне харчування.
   В мене ніби і достатньо часу – я можу тренуватись скільки захочу, але без фарми – всеодно на змагання нема чого йти.
   Навіть на міських змаганнях більшість спортсменів щось колять/жеруть!

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі