Перейти до вмісту

8 вересня 2014

5

Як перевезти/перерахувати свої гроші до Польщі?

Вітаю. Сьогодні поговоримо про те, як краще перенести свої кошти до Польщі, щоб комісія була мінімальною. Мова йде не тільки про те, щоб одноразову перенести якусь суму. Мова йде про можливість на постійній основі отримувати гроші з України в гривнях, перебуваючи в Польщі.

Отже, експерти в соціальних мережах радять нам скористатись банком Unicredit або ж КредоБанк, адже вони мають банки-партнери у Польщі, тому так буде найдешевше.

Що ж , я вирішив переконатись у цьому, і зайшов на офіційні сайти.

Почнемо з банку Unicredit. Річне обслуговування карти коштує 85 грн, це при тому, що у багатьох банках це взагалі безкоштовно. Зняття у банкоматах за кордоном – 1,5%, а ще невідомо, по якому курсу відбувається конвертація. Поповнити картку без комісії може лише власник з наявною картою, якщо інша особа – то буде 1%. Однозначно не влаштовує, хоча треба точно дізнатись, по якому курсу можна знімати кошти. Про це поговоримо пізніше.

Кредобанк взагалі пропонує новий продукт – картка у злотих – Złotówka. Обслуговування коштує 10 грн (на рік?). Знімати у польських банкоматах коштує всього 2,5зл (правда тільки в PKO BP). Але найголовніше – де ж брати злоті? Який банк готовий Вам продати злоті? Можливо, можна в тому ж Кредобанку, але курс на сьогодні там 4,6 – явно завищений.

Отже – ні те, ні інше не підходить… Для себе оптимально я вибрав “Кредитку” від приватбанку. Безкоштовна, поповнюється без комісії  і всього 2% при знятті за кордоном. Правда, знову ж таки, не зовсім зрозуміло, по якому курсу відбувається конвертація. Це комерційний курс банку, курс віза чи якийсь інший? Служба підтримки на це питання відповідає кожен раз по-різному.

Ще я дивлюсь варіант з перерахунком грошей, але суми там обмежені та і комісія значна.

Тому, залишається кредитка. Якщо ж є можливість купити злотий по хорошому курсу в Україні, то тільки в цьому випадку нам буде вигідний продукт “Złotówka” від КредоБанку.

Дізнайтеся більше з Міжнародні програми, Польща
 1. Virtuoso
  8 Вер 2014

  Зачем вам снимать за рубежом деньги? Рассчитывайтесь карточкой, это дешевле и приват работает за рубежом, проверял неоднократно.

  Відповіcти
  • 9 Вер 2014

   Розрахуватись не завжди можна. Та ж Бедронка, де я часто купую, не приймає оплату карткою.

   А так дійсно, не сплачується додатково 2%.

   Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Найкращий спосіб перевести гроші з України в Польщу | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі