Перейти до вмісту

6 жовтня 2011

Як перенести домен?

Шукав давно, і нарешті знайшов сайт з більш-менш людськими цінами на домени. Але суть в тому – що у мене багато доменів у різних реєстрантів – і одного дня я все-таки захочу перенести їх всі до одного! Спробував перенести один домен – не все так складно! Переносив перший раз!
Порядок дій такий:
У старого реєстранта – запитуєте код авторизації реєстру, також він відомий як “Transfer Secret” або “EPP Auth Code”. У нового реєстранта – Ви повинні заплатити одразу як мінімум за рік (просто продовжиться на рік термін дії домену – Ви нічого не втратите абсолютно!).
Далі – Ви як адміністративний контакт підтверджуєте запит – який отримуєте на електронну пошту.
Після цього – якшо попередній Ваш провайдер – підтверджує, через кілька днів домен переноситься. У мене не було простою, та і DNS-сервери збереглись.

Корисні поради (або правила ICANN):
Якщо Ви продовжили свій домен у попереднього реєстранта – і пройшло менше 45 днів – не варто переносити домен, адже практично Ви втратите цілий рік (послуги попереднього реєстранта) – за який Ви заплатили!!!
Після першої реєстрації домена протягом 60 днів – його забороняється переносити (за правилами ICANN), також забороняється переносити частіше, ніж раз в 60 днів!!

Мова йшлась про домени другого рівня. Всі інші домени – третого рівня і т.д. – навіть і не бачу сенсу платити за них!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі