Перейти до вмісту

7 лютого 2015

Виплата коштів вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк» через Укрсиббанк

ukrsibbank

 

Отже, виплати вкладникам VAB банку мали розпочатись вже 4 лютого. Коли я підійшов у відділення у перший день виплат, то мене вписали до списку і запропонували прийти завтра. В списку було не так багато осіб (близько 15-ти), оскільки багато хто і не знав про цю новину. Як я зрозумів, список створювався для того, щоб замовити на наступний день необхідну суму в Нацбанку і без проблем виплатити її.

Прийшовши наступного дня, я потрапив у чергу. Осіб було небагато, частина з них записувались раніше, частина ні. Всім пропонували відкрити поточний рахунок в Укрсиббанку, на який перерахуються гроші, адже як вони говорили, грошей в касі немає і від Нацбанку вони нічого не отримали. Дзвонити в Нацбанк, VAB або Фонд гарантування вкладів в мене бажання не було. Втім, з’явилась ідея іншого характеру, відкрити картковий рахунок, який коштує всього 5 грн на місяць, але з банкомату можна знімати без проблем.

Отже, виявилось, що на цьому відділенні (вул. Київська, 5, Житомир) не було миттєвих карт о_О. Тобто, я хочу замовити у них продукт, а вони мені пропонують чекати тиждень… Або відкривати поточний рахунок, з якого в касі неможливо зняти. А ще деякі співробітники відмовлялись приймати клієнтів, які хотіли отримати виплату з ФГВФО, а хто приймав, то робив вигляд, ніби не повинен цього робити. Що це за жах? Банк підпорядковується НБУ і має ліцензію, тож просто зобов’язаний  це робити.

Наступного дня я все-таки оформив картку у іншому відділенні (вул. Київська, 53, Житомир)  і хотів, щоб мені перерахували виплату з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Але “зависла” програма. Втім, хоча б картка вже була, яку мені оформлювали хвилин 40 о_О. Через якийсь час програма запрацювала, але як і попередні рази, необхідно було почекати чергу.

У цьому банку прийом клієнтів абсолютно неорганізований. Наприклад, в касі можна виконати не всі операції, так само як і у менеджера і варто було б взяти на роботу особу, яка б розподіляла клієнтів і керувала б чергою. А то деякі стоять годину, а потім виявляється, що тут таку послугу не надають… А ще замовляєш якийсь продукт, і тобі його оформлюють як мінімум 30 хвилин замість того, щоб зробити це за хвилин 10, як роблять, зокрема, в тому ж Приватбанку.

І ще я абсолютно не розумію, чому пропонують відкривати поточний рахунок, з якого зняти неможливо і невідомо, коли можна буде зняти. Замість того, щоб оформити всім картки (коштує 5 грн/місяць, але в будь-який момент можна закрити) і скерувати до банкоматів, в яких, як виявилось потім, можна знімати до 5000 грн щодня (не так вже і мало), та ще й ніби через банкінг можна перерахувати будь-яку суму на рахунок в іншому банку. Тому, маючи, наприклад, картковий рахунок в Укрсиббанку, Ви практично маєте ті гроші “в кишені”. І після цього я вже не повернусь у відділення. Ось і все. Запропонуйте так зробити всім іншим і щодня кількість таких небажаних для вас клієнтів буде зменшуватись.

Дізнайтеся більше з Банки

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі