Перейти до вмісту

7 січня 2013

4

Visa Virtuon від Vab банку – тарифи і робота з PayPal

visa_virtuon

Нещодавно оформив собі картку Visa Virtuon від Vab. Поповнював весь час не свою картку, і все було нормально, але щось їм не сподобалось. Сказали, мовляв чужу картку (навіть якщо це картка родичів) у валюті може поповнювати тільки власник. Це цікаво, адже я ж не знімав гроші, а поповнював. Ну, неважливо. Прийшлось оформлювати на себе таку картку.  Отже, постараюсь розповісти все про неї у форматі запитання-відповідь.

У якій валюті краще оформлювати картку Visa Virtuon?

Оформлюйте в доларах, оскільки більшість розрахунків в міжнародних інтернет-магазинах саме в доларах.

Що потрібно для оформлення картки?

Потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Бажано також зареєструватись в системі інтернет-банкінгу для того, щоб переглядати всі операції по картці.  Для цього всього потрібно оформлювати купу паперів, заповнювати анкети, в яких навпроти всього варто ставити прочерки=) Але за хвилин 10-20 можна це все оформити.

Як швидко активується картка?

Я оформлював після 5-ї години вечора, тому активувалась вона на наступний день. Якщо оформлювати таку картку вранці, то можливо, Ви зможете розраховуватись нею в той же день. Також Вам потрібно буде дізнатись тризначний CVV-код, для цього необхідно подзвонити на “гарячу лінію”, телефон служби підтримки зазвичай вказано на самій картці. Додаткового захисту картки у Vab банку немає, в інших банках іноді його необхідно додатково знімати (для PayPal). Мінімальна сума першого поповнення – 10$ (цю суму необхідно одразу покласти на картку).

Які тарифи та вартість обслуговування картки Visa Virtuon?

Картка відкривається на 2 роки, абонплата становить 15 грн/рік. Знімається одразу в еквіваленті в доларах. Всі розрахунки проводяться без сплати комісії, це досить зручно.

Як поповнювати таку картку?

Спосіб поповнення тільки один – особисто і у відділенні (при собі необхідно мати паспорт). Можна за гривні одразу купувати долари –  і класти їх на картку.

Як підключити картку в PayPal і як підтвердити її?

Коли Ви додаєте картку в PayPal, з неї одразу знімається 1$ (а точніше блокується – і повертається Вам через місяць). Крім того, можна підтвердити картку (сам не знаю, для чого це потрібно, оскільки все чудово працює і без підтвердження), для цього необхідно проплатити 1,95$, потім подивитись виписку в інтернет-банкінгу, після цього ввести код в PayPal, а потім ця ж сума повернеться Вам назад. Більше нічого знімати не буде.

Як продовжити термін дії картки?

Через 2 роки – необхідно оформити нову картку. Рахунок під неї буде, швидше за все, той самий. Відповідно, сума, яка залишиться на картці, в повному об’ємі буде і на новій.

Дізнайтеся більше з Інтернет, Платіжні системи
 1. taxi911
  5 Лют 2013

  Добрый день.
  Вроде все понятно, но я таки и не могу систематизировать эту кучу информации, по всем этим картам банкам и конвертациям.
  Пока тоже присматриваюсь с ВАБ Банку
  Итак,
  Ситуация, нужно купить товар в интернет магазине. Магазин выставляет цену в евро. Потом предположим нужно что то купить с Ебей, следовательно ценник будет в долларах.
  – В какой валюте желательно открывать счет?
  – Как избежать двойных конвертаций? Ведь в любом случае конвертация будет (покупаем товар в разной валюте, а счет всего в одной).
  – Что нужно выбирать в настройках пейпала, чтоб не было лишних конвертаций?
  – По какому курсу можно подсчитать конечную стоимость (банк, межбанк, виза), тут вообще не понимаю, откуда берется курс.
  – Если на сайте есть возможность оплаты через ПейПал, то в любом случае, деньги от меня примут? или могут отказать?
  Спасибо, буду благодарен за ответы и советы.

  Відповіcти
  • 8 Лют 2013

   Я думаю краще відкривати в доларах, так як більшість операцій всеодно буде в доларах. Як варіант – відкривати кілька карт (вони не такі вже і дорогі -15 грн на рік).

   А при самій оплаті в євро (при тому, що картка відкрита в доларах) є 2 варіанти:

   При оплаті вибрати валюту – долари, тоді воно автоматично покаже курс. В такому випадку не буде 2% за конвертацію, але курс там явно буде завищений.

   Вибрати оплату у валюті євро. Тоді Ви заплатите за конвертацю 2% (це якщо ваб), але незрозуміло по якому курсу буде обмін. Швидше за все по курсу банку, в якому оформлена картка.

   Відповіcти
 2. NELC
  27 Сер 2013

  Я користуюся вже 2-гий перевипуск віртуальною карткою VISA для інтернету від Приватбанк, нарікань не маю

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі