Перейти до вмісту

25 жовтня 2011

64

Visa Virtuon – чудове рішення для PayPal

Купувати товари в інтернет-магазинах всього світу стало абсолютно можливим завдяки картам Visa або Mastercard, а також системі PayPal, яка додає зручності в користуванні і безпеку.
Що ж таке карта Visa Virtuon, і чому я рекомендую використовувати саме такий продукт? Фактично це інтернет-карта, яка фізично не існує, Ви отримуєте лише картонну картку, яка дає можливість тільки розраховуватись в інтернет (знімати кошти через банкомати не можна). Це лише додаткова безпека (на відміну від реальних карт), вона не буває зайвою. Вартість такої картки зазвичай мізерна – кілька доларів на рік, в деяких банках навіть безкоштовно. Тарифи майже у всіх аналогічні – платежі в інтернеті проводяться без жодної комісії. Важливо оформляти такі картки в доларах, адже якшо оформити в гривнях, потрібно буде платити кожен раз за конвертацію валюти (1-2%).

Тепер розглянемо банки, що пропонують дані послуги (оформлення картки Visa Virtuon):
Для реєстрації таких карт необхідно паспорт (оригінал) + ідентифікаційний код (оригінал).
Правекс банк
Карта відкривається протягом 15 хвилин, вартість – до $ 3; відключення запиту CVV2 , для здійснення онлайнових платежів, проводиться шляхом звернення до call-центру або відділення банку.
Укрсоцбанк (Unicredit Bank)
За відгуками користувачів зарахування коштів на карту іноді займає значний час. Але карта оформлюється абсолютно безкоштовно. * Оновлено 04.09.2012 – вартість картки 50 грн на 2 роки!
VAB
Карта оформляється одразу, коштує 60 грн на 2 роки. * Оновлено 04.09.2012 – вартість картки 30 грн на 2 роки!
Форум
Карта оформляється безкоштовно на перший рік, кожен наступний рік – 25 грн. Кошти на карту надходять не одразу. З 23.02.2012р. – вартість оформлення 25 грн, + кожний рік 15 грн.   Поповнювати карту для зарахування в той же день потрібно до 16-00*

Увага! Дані для різних банків, приведені в цій статті, можуть відрізнятись від реальних (постійно змінюються тарифи). Крім того існують ліміти на операції (в кожному банку по-різному).

 1. рифма
  12 Січ 2012

  Да, реально очень хорошая карта, всё зачисляется быстро и без волокит. Плюс безопасность платежей.

  Відповіcти
 2. danc1r0k
  10 Тра 2012

  За твоєю порадою замовив собі цю картку в Укрсоцбанку. Сказали чекати 10 днів поки прийде конверт з даними картки. У мене виникло питання, як поповнювати дану картку (в доларах)? Просто в банку даєш гривні, а вони вже по курсу конвертуються в доляри і нараховують на картку? І чи можливо якось із Вебмані переводити гроші на неї?

  Відповіcти
  • 10 Тра 2012

   Купуєш долари – світиш паспортом (ксерокопія) – і вже долари кладеш на картку.
   Тобто фактично можна на відділенні одразу купувати долари і класти на картку.
   Із вебмані – краще всього на розрахункову карту приватбанку.
   Потім вже знімати гроші – купувати долари і класти на Visa Virtuon. Поки так найвигідніше!

   Відповіcти
   • danc1r0k
    30 Тра 2012

    Зрозуміло, дякую. Все одно доведеться поморочитися. Ще було б непогано дізнатися (почитати пост) про те, як прив”язати цю Віртуон до Палки… ;)

    Відповіcти
    • 1 Чер 2012

     Ну там дуже легко все – додати номер карти і все (з карти зняти захист CVV). Зніме 1 бакс, який же поверне через місяць.
     А для підтвердження (працює і без нього), потрібно заплатити 1,95$ – які, знову ж таки, повернуться після того, як в виписці подивитись код транзакції і ввести його в пейпал.

     Відповіcти
 3. danc1r0k
  6 Чер 2012

  Наче все зробив, карточку прив”язав, знялося 1,95 + 1 + 0,7
  код ввів, пройшла доба, але гроші назад так і не вернули. але тепер більш важливе питання цікавить: на рахунок оплати в тому ж iHerb.com Тепер щоразу потрыбно буде з цыэъ выртуальноъ картки переводити грошы на PayPal і тоді оплачувати товари, чи можна просто дані цієї віртуальної картки вводити під час оплати і воно автоматом буде знімати?

  Відповіcти
  • 6 Чер 2012

   1 бакс поверне десь через місяць (операція якби проходить, але не надається підтвердження), 1,95 – швидше.
   А 0,7 – не знаю що це таке.

   На iHerb – оплата без PayPal, напряму з картки.

   Нікуди гроші переводити не потрібно – вони на твоїй картці завжди будуть. При оплаті через пейпал – знімаються з картки.
   Якщо ж отримуєш refund – то вони так само повертаються на ту ж карту.

   Відповіcти
 4. Анонімний
  17 Сер 2012

  я зареєструвався на пайпал, прикріпив картку віза віртуон, а система не знімає з картки гроші і я неможу здійснювати покупки. Допоможіть пліз.

  Відповіcти
  • 20 Сер 2012

   Для пейпал – потрібно знімати захист, тобто СVV (Card Verification Value). Зазвичай це тризначний номер, він забезпечує додаткову безпеку. Тому в цілях захисту рекомендується відключати його тільки при необхідності, але можна відключити і назавжди.

   Відповіcти
 5. Анонімний
  17 Сер 2012
 6. iPont
  18 Сер 2012

  Спасибо за совет, обязательно воспользуюсь

  Відповіcти
 7. назар
  18 Сер 2012

  я юзаю visa electron. іноді пробелми з тим, що треба дзвонити в банк розблоковувати cvv верифікацію картки в інтернеті. тому Visa Virtuon може й справді way out

  Відповіcти
  • 20 Сер 2012

   cvv – це просто твій спосіб додаткової безпеки, якщо ти хочеш відключити його назавжди, банк не має суперечити тобі.

   Відповіcти
 8. старая инфа
  4 Вер 2012

  Да уж проверьте информацию

  Знаю, т.к. недавно все узнавал
  VAB – 30 грн на 2 года (15+15)
  Unicredit (укрсоцбанк) – 50 грн

  :)

  Відповіcти
  • 4 Вер 2012

   змінились тарифи) не дуже давно!
   Дякую за інформацію!

   Відповіcти
   • віза віртуал
    8 Жов 2012

    В Укрсоцбанку замовити картку Віза Віртуал окремо не можна, а лише в пакеті додаткових послуг до картки Віза Електрон. Відкриття Віза Електрон – 5 грн; обслуговування 5 грн. в міс. В цю ціну входить безкоштовне оформлення і обслуговування картки Віза Віртуал (потрібно говорити працівнику банку, щоб оформив її). Віза електрон (дебетна) видається швидко, в той же день, а ось на візу віртуал треба чекати 5-7 днів. Також варто брати до уваги інші тарифи з обслуговування картки. Сьогодні замовив Візу Віртуал в цьому банку.

    Відповіcти
    • віза віртуал+забув
     8 Жов 2012

     ніде в тарифах на сайті не вказано, що на картці віза віртуал має бути незнижувальний залишок 25 грн. А в банку лише про це вам скажуть!!!

     Відповіcти
 9. Анонімний
  4 Вер 2012

  щодо банку форум нова інфа: 04.09.12 25 грн оформлення картки, інтернет банкінг іде повністю безкоштовно, кожного року за продовження терміну дії картки треба сплачувати 15 грн.

  Відповіcти
 10. картка віза віртуон
  7 Вер 2012

  У Правекс Банку без проблем проходить авторизанція картки на пайпал. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!

  Відповіcти
 11. картка віза віртуон
  7 Вер 2012

  ще не пробував купляти, але прикріпити вдалось без проблем

  Відповіcти
 12. так зайшов
  5 Жов 2012

  Unicredit (укрсоцбанк)

  В укрсоцбанку картку Віза Віртуал не можна відкрити окремо (тобто, як основну), а лише як додаткову до основної. Тобто, вам відкриють картку Віза Електрон з одним із “тарифних пакетів” на вибір, а до неї можете просити Відкриття картки Віза Віртуал. Відкриття основної картки коштує 5 грн + 5грн/міс обслуговування; якщо відкривати до неї додатково Віза Віртуал – відкриття і обслуговування другої картки буде безкоштовним (але а карт.ВізаВіртуал є інші комісії: за обслугов. неакт.картк.рахунку, за запит мінівиписки через смс- онланн-банкінг; комісія за операції в ін.валюті; за запит суми з рахунку, що перевищує залишок коштів на картці; запит копії д-та, який підтверджує операції (крім банкомату – $5 за запит) і ін).

  Відповіcти
  • 6 Жов 2012

   Не знаю як було раніше, ніби можна було відкрити окремо в УкрСоці. Я б радив би VAB банк. Там все швидко і просто, є інтернет-банкінг. Її перевага (картки Visa Virtuon) в тому, що мізерна річна абонплата і немає комісії при кожному платежі.

   Відповіcти
   • віза віртуал
    8 Жов 2012

    буду закривати свої картки в соцбанку (ще 7 днів мушу чекати коли отримаю візу віртуал, а тоді закриватиму). Переглянув щойно тарифи по банкам – VAB банк вигідно вирізняється. Щиро вдячний за пораду!!

    Відповіcти
   • VAB банк
    13 Гру 2012

    щодо VAB банку (Visa Virtuon) – у них там в п. 15 в тарифах написано ” Переказ коштів з поточного рахунку по Україні (за межі Банку в гривні) – 0,75% від суми переказу, min 3 грн”, у відділенні мені сказали, що і по долларовим переказам поза Україною така ж комісія. А Приваті тому ж – наче 36 центів за кожну транзакцію. Хоча з іншого боку – куча негативних відгуків є про Приват. Короче кажучи – всякий банк то зло, як не крути…

    Відповіcти
    • 14 Гру 2012

     Ти плутаєш картку Visa Virtuon і розрахунок по PayPal з переказом коштів.

     В Vab банку – ти кладеш гроші – і рівно стільки ж витрачаєш до копійки, абонплата в рік 15 грн – це все, що ти платиш.

     В приват-24 картка інтернет відкривається безкоштовно, але з кожної транзакції (вдалої або невдалої) зніме по 35 центів. Це близько 3 грн. А ще там комісія якась при поповненні цього інтернет рахунку.

     Тобто, якщо більше 5 платежів за рік, вже набагато ліпше буде Visa Virtuon.

     Відповіcти
     • VAB банк
      16 Гру 2012

      О, ось як. Добре, дякую. спробуємо

 13. так зайшов
  5 Жов 2012

  тобто, вся відмінність мід дебетною карткою Віза і карткою Віза Віртуал(в ін.банках – Віртуон) – лише в тому, що з неї в банкоматі не знімеш гроші, і все?

  Відповіcти
 14. питаю
  5 Жов 2012

  вся різниця між дебетною карткою Віза та карткою Віза Віртуал лише в тому, що за допомогою останньої не можна зняти гроші в банкоматі? Так в чому ж тоді полягає безпечність вікористання Віза Віртуон?

  Відповіcти
 15. Обман з доларовою карткою.
  5 Лис 2012

  Маю гривневу візав віртуон. Відкрив ще собі доларову віза віртуон. Поклав на неї 500 доларів (в банк приніс долари). Купую завжди в доларах.

  31.10.2012 року оплачував покупку на $340,38 (це вже з комісією пай палу).
  У виписці пайпалу вказує, що зняло з картки $340,38.
  У моїй виписці з банку показує, що знято $360,47.

  На рівному місці “загубилось” $20,09.

  Відповіcти
  • Обман з доларовою карткою.
   5 Лис 2012

   Банк VAB BANK.
   Таким чином я втратив всього 25 доларів при двох оплатах. І у Ваб-банку кажуть що так має бути, бо різнится між собою кус міжнародної платіжної системи і курс банку. І не хвилює їх те, що картка в мене доларова (нафіг долари конвертувати в долари?)

   Ось так пацани (<–іврит) гроші заробляють. Не хило?

   Відповіcти
   • 6 Лис 2012

    Тут якраз ти не правий. Якщо в Paypal стояла конвертація з гривні в долари, то потрібно було її зняти. Банк тут абсолютно не при чому.

    Відповіcти
   • 14 Гру 2012

    Та й спочатку писав, що карта гривнева.)))

    Відповіcти
    • знову я
     5 Чер 2013

     в мене була картка гривнева. Потім зявилась ще картка доларова (валютна). Було декілька оплат з гривневої – все гуд – центром конвертації в пайпалі у мене мій банк. Коли прикрутив до пейпалу доларову – центр конвертації не змінював. І коли спробував оплатити доларовою карткою – схавало 25 доларів на 2 оплатах.
     П.Н. Знаю лише про налаштунки в ПайПалі про центр конвертації(це або банк, або пайпал обирається). Про налаштунки із конвертації з гривні в долари – я не знаю як їх знайти. Там дійсно таке є?

     Відповіcти
 16. конвертація
  7 Гру 2012

  я читав, що в ВАБ банку “Валюта расчета банка с международной платежной системой” – гривня. Це що значить, що буде додаткова конвертацыя проводитися??

  Відповіcти
  • 7 Гру 2012

   хто таке сказав?
   Якщо віза віртуон в доларах, я кладу на неї в доларах і розраховуюсь в доларах.

   Якщо ж гривнева віза віртуон, то буде конвертація.

   Відповіcти
   • 7 Гру 2012

    ще забув сказати – іноді в пейпал виставляється конвертація, тому в пейпалі теж потрібно поставити все в доларах.

    Відповіcти
 17. Безпосердницький розрахунок
  8 Гру 2012

  Ніби зручна справа гроші?
  Але ж кожного разу між людьми засовується посередник,
  який відкусює собі не зароблене.
  З кожним роком цей відкус збільшується по різнім причинам і обставинам.
  Банківський процент – це винайдена система паразитизму,
  зверніть увагу на склад коллегії тих, хто живиться цим.
  Не випадково, в країнах Ісламу проценти за позичання грошей заборонені як аморальність.
  А старі люди розказують, що коли в Німеччині А.Гітлер заборонив процентні комбінації, то їх тодішня економіка за кілька років пднялася вище всіх в Європі.

  Старайтеся обходити цей паразитизм і
  такі шнші подібні, людоньки, бо ж пропадете в слідуючих поколіннях як народ.

  Відповіcти
 18. Я - за!
  12 Гру 2012

  цілком підтримую “Безпосердницький розрахунок” !

  Відповіcти
 19. Назва - greatseabattle.com, а ось ім*я - Денис
  26 Січ 2013

  =-O

  Олександр, дякую за статтю!
  Відкриваємо проект (в підписі глянеш). З України перераховуватимуть нам дише одиниці… ну.. сотні, нехай.. Тому буде вірнійше використовувати PayPal?
  Підскажи, яким чином можно вивести гроші, отриманні через PayPal?
  І як вони мають бути оподатковні, зважаючи, що близько 15% з них піде на благодійність?

  Заздалегіть вдячний!

  Відповіcти
  • 27 Січ 2013

   ну отримувати гроші на PayPal в Україні не можна, отже потрібно користуватись послугами фірм-посередників. Я думаю витрати будуть десь 5-10%. А податки після цього платити, швидше за все, не потрібно.

   Відповіcти
 20. Назва - greatseabattle.com, а ось ім*я - Денис
  27 Січ 2013

  Доброго дня!
  Дякую.. та вчора перечитав багато…
  Але потрібно легально – там офіційний вивід для внесення внеску в благодійництво буде…
  Хоча… читав.. через конвертацію.. можно в Приват24.. а вже їх зняти і задекларувати…

  Відповіcти
 21. Арти
  28 Січ 2013

  Скажите пожалуйста, только открыл карту Visa Virtual в Укрсоцбанке, пытаюсь привязать к PayPal, но там мне выдает в желтой рамке это: “Эта кредитная карта отклонена банком-эмитетом. Для получения дополнительной информации о том, по каким причинам карта была отклонена, обратитесь в отдел по работе с клиентами банка-эмитета. Либо добавьте другую карту.”

  Скажите, какая причина, что карта не хочет привязываться и выдает такое сообщение?

  Відповіcти
  • 29 Січ 2013

   мабуть, не відключили CVV-захист. Подзвоність в Службу Підтримки Укрсоцбанку, і попросіть зняти CVV-захист з Вашої картки.

   Відповіcти
 22. Назва - greatseabattle.com, а ось ім*я - Денис
  29 Січ 2013

  Вчора прийшов лист від оператору Skrill (Moneybookers).

  Я їм писав російською.. пару днів назад…

  Попросили пробачення, що мають відповідати англійською.

  Але написали, що можуть і в України перераховувати.. співпрацюють як, для поповнення та і зняття грошей з системи.

  Хоча.. тут не вони вирішують.. читав по форумам.. що навіть зняття з їх системи – з проблемами.. зокрема ПриватБанк не давав можливість..

  Але.. мабуть потрібно зі Скрілл.. укласти угоду.. і все буде офіційно)

  Відповіcти
  • 30 Січ 2013

   Ну ось, Skrill – це і є посередник.

   Відповіcти
   • Назва - greatseabattle.com, а ось ім*я - Денис
    30 Січ 2013

    А не платіжна система, на кшталт ПайПал?)

    Відповіcти
    • 31 Січ 2013

     ну ти писав саме про PayPal. Якщо просто розрахуватись карткою – то мабуть підійде система оплати від приватбанку (оплата кредитною карткою). Але PayPal – це додаткова безпека і зручність для покупця.

     Відповіcти
 23. Анонімний
  18 Гру 2013

  Чи можливо зняти чи обміняти пейпал на веб мани в Укріїні???

  Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Міжнародна доставка. Що обрати? | Конус – український блог!
 2. Де купити арахісове масло в Україні? | Конус – український блог!
 3. Проблема з Visa Virtuon – банк Форум | Конус – український блог!
 4. Як вибрати і де купити спортивне харчування в Україні недорого?
 5. China Post, HongKong Post та Singapore Post – китайська пошта, в чому різниця? | Конус – український блог!
 6. Як і для чого вимикати конвертацію валюти в PayPal? | Конус – український блог!
 7. Шахрайство з кредитними картками: як захиститись? | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі