Перейти до вмісту

25 вересня 2010

Ваші цілі, чого ви хочете досягти в житті?

Часто можна почути, шо ви не задоволені тим, що маєте зараз. Це завжди добре, адже якщо вас все влаштовує, то ви не зможете самовдосконалюватись.
А поки майже у всіх нас є певні мрії, певна ціль – чого ми намагаємось досягнути.
Якщо мати все й одразу, то дуже легко буде це все втратити.
А зараз розглянемо детальніше, як досягнути того, чого ви хочете.
1. поставити чітку ціль – якшо вам не вистачає грошей – назвіть конкретну суму, яку хочете отримати, якшо хочете автомобіль- виберіть конкретну модель, впевніться, наскільки сильно ви цього хочете. Отримати все і одразу звичайно не вдасться, але якшо не ставити реальні цілі, то яка буде мотивація в вашій роботі? Аналогічні цілі треба ставити в особистому житті – визначитись, чого дійсно хочете. Адже ніякі кошти не зроблять щасливими, якщо ви не задоволені особистим життям.
2. потрібно діяти – якшо Ви будете просто сидіти на місці – наврядчи досягнете своєї цілі.
3. ваша робота повинна приносити вам задоволення, а не навпаки, пригнічувати вас. Наприклад є величезне бажання, старанність – ви отримуєте велику зарплату, але не отримуєте від цього задоволення, тому і ваші багатства не будуть зростати. А от успіх в улюбленій справі – принесе не тільки емоційне задоволення, але й зробить вас успішним. Ваші здібності дають можливість реалізувати ваші бажання.
4. якшо ваша мрія (ціль) здійснилася – будьте вдячні долі, ще раз отримайте насолоду від отриманого. Якшо здійснилась маленька мрія, то може здійснитись і будь-яка.

Отже, ви визначились, чого ви хочете отримати в житті? поставили цілі?

Дізнайтеся більше з Бізнес, Різне

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі