Перейти до вмісту

4 лютого 2015

VAB банк починає виплачувати гроші!

vab

Нарешті хоча б якісь новини від VAB банку. Почнуть виплачувати гроші з депозитів, які закінчились до 21 листопада 2014 року, а також з поточних та карткових рахунків (в мене є гроші на такому рахунку). Тому сподіваюсь, що все має пройти гладко і я все-таки заберу свої, хоча і невеликі кошти :)

 

З 04 лютого 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ  БАНК» (далі – ПАТ «ВіЕйБі Банк») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення шести банків.

Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «АЛЬФА-БАНК».
Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом:  Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська, Кіровоградська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька або Чернігівська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «КБ «ПРИВАТБАНК».
Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька або Тернопільська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».
Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: м. Київ або Київська область, а також вкладникам – нерезидентам за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».
Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Полтавська або Сумська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «УКРСИББАНК».
Вкладникам, які  при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Харківська або Черкаська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».
Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до відділення банку, визначеного для кожного вкладника, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «ВіЕйБі Банк».
Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 21 листопада 2014 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ВіЕйБі Банк» — www.vab.ua/ukr та у відділеннях даного банку.
В цілому виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації до 20 лютого 2015 року включно.
Довідкова інформація за телефонами:
  • ПАТ «ВіЕйБі Банк»:  38 (044) 496-33-96;
  • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);
  • ПАТ «АЛЬФА-БАНК»: 0 800-50-30-50;
  • ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»: 38 (044) 490-25-00, 0 800-500-212 (в Україні безкоштовно); цілодобовий контакт-центр: 38 (044) 490-52-31, 0 800-305-505 (в Україні безкоштовно),
  • ПАТ «КБ «ПРИВАТБАНК»: 3700;
  • АБ «УКРГАЗБАНК»: 0 800-309-000;
  • АТ «УКРСИББАНК»: 0 800-505-800;
  • ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»: 0 800-30-40-40.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі