Перейти до вмісту

15 листопада 2012

В Житомирі не можна купити долари. Курс сягає 8.30 і більше

Сьогодні долар сягнув позначки 8,3, в деяких банках навіть більше. Політики та експерти часто кажуть: не треба панікувати. Але ж багато хто просто розраховується доларами, або потрібно погасити кредит в доларах. Отже, купити долари просто конче необхідно.

Банки, навіть маючи запаси валюти, не поспішають її продавати, адже йде зростання курсу практично кожного дня. Так чинити абсолютно неправомірно, таке заборонено законом, але всі хочуть заробляти…

В деяких банках навіть встановлено ліміт: наприклад, в Приватбанку ліміт – 500 доларів в одні руки на добу. В інших банках звучали цифри – 300 доларів і т.д. Втім, в більшості банків взагалі відмовлялися продавати валюту, мотивуючи це тим, що її просто немає в наявності.

Звичайно, є такі, хто біжить одразу купувати долари “про запас”. Так робити точно не дуже вигідно. Я вже писав раніше, що депозити завжди вигідніше тримати в гривнях, адже різниця у відсотковій ставці повністю нівелює коливання курсів валют (тобто ви ніколи не будете в мінус). Але потрібно розуміти, що це Україна. І гривня може навіть впасти до 10 грн за долар. Від цього ніхто не застрахований.

Доречі, навіть курс НацБанку (а кому потрібен такий курс взагалі?) трохи зріс. Тепер він складає 7.993 замість 7.99 =)

Дізнайтеся більше з Банки, Житомир

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі