Перейти до вмісту

22 січня 2012

3

А ти знаєш чого хочеш?

Тема про сенс життя абсолютно не нова, комусь щастить більше, комусь менше; а є такі – кому нічого не потрібно. Власне, це не перший допис в цьому напрямку. В попередніх я намагався віднайти мотивацію – для чого жити далі, як знайти стимул рухатись далі, як не розчаруватись у всьому.
У кожного – свої бажання і можливості. Коли бажання співпадають з можливостями – жити стає нецікаво. Особливо коли нема особливих цілей.
Мовляв, вистачить того, що є зараз. А мені й багато не потрібно… Я не зможу щось змінити. Я не хочу нічого міняти!
Для когось головне – матеріальні цінності, для когось – особисте життя, для когось – здоров’я. Ні, завжди головне – це здоров’я, його зазвичай не купиш за гроші, але іноді гроші можуть допомогти врятувати когось…
Далі – особисте життя. Говорять, є гроші – легко знайти собі дівчину, або дівчата чіпляються за гроші. Зазвичай, дівчата скажуть – що це не так. Але підсвідомо звичайно думають про це. Не всі думають, але більшість. Так, чоловік має заробляти багато. Але це не означає – шо в нього хороше особисте життя.

А тепер про головне – не треба боятись шось змінити в своєму житті, заробляти багато можна, не всі мільйонерами народжувались. Можливо у Вас буде шанс. Не треба говорити, що гроші – не головне. Хай для Вас це буде – головне. Вирішіть, яке авто собі хочете, який будинок.

Це все, шо я писав раніше – всеодно не головне. Головне – отримувати задоволення від життя, в т.ч. від роботи або від розваг. А все інше з часом прийде.  Але мрії повинні бути, хай не завжди вони будуть здаватись досяжними – мріяти потрібно завжди. І чим вищі цілі ставити – тим краще. Думки матеріалізуються і це правда!

Але ж головна проблема у всіх, та і у мене :( Не завжди знаєш, чого хочеш… Ось це погано! Через це і багато чого не виходить.

Дізнайтеся більше з Мотивація
  1. Akceptor
    22 Січ 2012

    Чесно скажу: не знаю точно чого хочу :) І це велика проблема, бо нема чіткої мети = нема мотивації.

    Відповіcти
  2. Анонімний
    21 Лис 2012

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі