Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home1/neoprint/domains/konus.org.ua/tvory/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Konus твори

твори – українська та зарубіжна література

Про сайт

На сьогодні в Інтернеті дуже багато сайтів, які містять готові домашні завдання з усіх предметів шкільного курсу навчання. Втому числі є і портали, в яких зібрані твори з українськой літератури чи твори з зарубіжної літератури. Створючи свій сайт, на сторінках якого ви зараз знаходитесь, ми не переслідували ціль – розмістити в себе українські твори по всьому курсу шкільної програми. Хоча в нас ви знайдете збірку найкращих учнівських і абітурієнтських творів. Більше того ми не рекомендуємо вам бездумно списувати тексти творів, розміщених на нашому порталі. Для вашого розвитку і в плані підготовки до підсумковой державной атестації з української чи зарубіжної літератури це абсолютно нічого не дасть.
Ось чому, ми на відміну від своїх конкурентів на перше місце ставимо – спільну творчу співпрацю з своїми відвідувачами. Для нас головне, не дати готовий текст твору, а спонукати кожного відвідувача нашого сайту до творчої праці, самоудосконалення. Тільки такий підхід, на нашу думку дасть можливість кожному хто забажає навчитись писати українські твори на рівні, який відповідає всім вимогам написання письмових робіт з української літератури шкільного курсу.
Ми хочемо всім бажаючим допомогти навчитись самостійно писати твори. Причому ми націлюємо робити це не мовою підручника чи критичної статті, щоб написані наприклад твори з зарубіжної літератури не були одноманітними, сірими, а були емоційно забарвленими, цікавими. Необхідно щоб за кожним написаним твором було видно індивідуальність того, хто його писав. Це пріоритетне наше завдання. Ось чому на нашому сайті ви знайдете не тільки готові учнівські українські твори, а безліч необхідних порад і рекомендацій. Перш за все ви познайомитесь, на які типи поділяються письмові твори за змістом теми. Дуже цінними будуть рекомендації і поради по оформленню і написанню творів з української і зарубіжної літератур. Ми навчимо вас, як при написанні письмових літературних робіт зменшити кількість можливих помилок, як ефективно підготуватись до державної підсумкової атестації з української мови та літератури.
Ми намагаємося надати своїм відвідувачам поштовх для постійного самовдосконалення, постійного розвитку свого творчого мислення. Співпраця з нами приведе до того, що ви обов’язково навчитесь писати цікаві і змістовні твори з української літератури. Ми намагаємося всім бажаючим відчинити двері в світ чарівної краси мистецтва, навчити відходити від схематизму і шаблону, висловлювати самостійні думки і власні переконання. Слід відмітити, що сам процес написання творів вимагає від кожного, хто його пише максимум зосередженості, мобілізації сил і знань, тривалого напруження. Разом з тим така кропітка робота привчає до культури праці, акуратності й організованості. Тільки при виконанні всіх названих вимог можна досягти успіху.
Навички писати твори з української літератури чи твори з зарубіжної літератури можуть виробитися тільки під час аналізу художнього твору. А для цього цей твір перш за все необхідно уважно прочитати. Без читання художнього твору,обмежившись ознайомленням критичними статтями по цьому твору, не треба навіть мріяти написати твір високого рівня. При читанні твору необхідно виписувати відповідні цитати, відзначати в творах ті місця, в яких персонажі характеризуються автором або дійовими особами. В своїх творах завжди намагайтесь висловлювати своє ставлення до того чи іншого героя, розповісти про нього по своєму і щиро. Матеріал для розкриття образів і характеристик героїв твору варто шукати на в підручнику, використовуючи чужі думки, а в самому тексті художнього твору. При такому підході в творах будуть ваші власні думки про творчість письменника, літературного героя. Про такий письмовий твір можна сказати, що він не трафаретний, має індивідуальній стиль.
Обов’язково перед початком написання твору слід складати план його написання. План ні в якому разі не сковує ваші думки, навпаки він допомагає зробити майбутні українські твори логічними по змісту, з добре продуманою структурою тексту. Крім того, план являється дисциплінуючим фактором, недооцінка такого важливого етапу роботи над твором може привести до поверховості у розкритті самої теми. План може бути як простим, так і складним. Він може бути сформульований у вигляді розповідних чи питальних речень, може бути і цитатним. Цитатний план повинен відповідати змісту художнього твору чи образу, по який іде мова в письмовій роботі. Неабияке значення для успішного написання твору має його композиція. Твір може бути написаним у формі оповідання чи нарису. Такий твір гарантовано буде оригінальним.
Якщо ви дочитали ці рядки, отже вам цікаво з нами. Ми раді нашій творчій співпраці з вами. Впевнені, що ви не будете жалкувати, що вибрали нас.

Цю статтю коментувати нііззя.