Konus твори

твори – українська та зарубіжна література

Гомеопатичні препарати при біполярному розладі

Гомеопатичні засоби, які прописують при біполярному розладі, можуть бути різними, в залежності від статі і віку пацієнта. Також при виборі препарату враховуються конкретні симптоми. Нижче описані гомеопатичні засоби, які найчастіше призначають при біполярному розладі.

 

  • Platinum Metallicum. Цей препарат призначають людям, що страждають від біполярного розладу з такими симптомами, як погіршення мислення, байдужість, апатія, плач. Також показаннями для застосування Platinum Metallicum є сіпається повіку, тривалий шум і головні болі.
  • Agaricus Muscarius: Це засіб рекомендується тільки при важких формах біполярного розладу, особливо при таких симптомах, як замішання, важка депресія, байдужість до роботи, млявість і проблеми з читанням. Також можливі ненормальний апетит і сіпається повіку.
  • Phosphorus: Гомеопати призначають цей препарат, якщо пацієнт страждає від сильного страху, відчувають невпевненість і занепокоєння. Також Phosphorus прописують пацієнтам, які неспокійні за своєю природою і легко дратуються.
  • Crocus Sativus: Це засіб підходить для лікування пацієнтів з біполярним розладом в маніакальній фазі. Такі пацієнти багато сміються і співають. Також показаннями для застосування Crocus Sativus в лікуванні біполярного розладу є різкі переходи від манії до депресії, галюцинації та марення.

 

Описані препарати широко застосовуються при лікуванні біполярного розладу. Вживати їх можна лише після консультації з досвідченим лікарем-гомеопатом. Гомеопатичні препарати зазвичай не мають побічних ефектів і не взаємодіють з іншими лікарськими засобами. Але якщо ви приймаєте які-небудь ліки, все одно повідомте про це лікаря.

Автор: admin. Рубрика: Без категорії. Ваш коментар

Залишити Коментар