Перейти до вмісту

12 березня 2012

Тренування – 2й тиждень

Ну ось – наступив другий тиждень із моєї програми тренувань. Сьогодні буду присідати 120 кг 5*5. Задумався – а може варто знімати відео? Думаю знімати, коли будуть пристойні результати… Минулий тиждень пройшов швидко, все вдалося зробити, чого хотів. 5.03 – присідав 115кг*5*5, 6.03 жим лежачи 95*5*5, 7.03 станова тяга 165*5*5. В суботу 10.03 вирішив зробити додаткове тренування, а саме:

жим стоячи. 55*10, 75*3 + швунг (те ж саме що жим стоячи, тільки допомагав ногами) 90кг*1, 100кг*1 не вийшло… Потім робив присідання 90 кг*5*5 (так звані легкі присідання), і легкий жим (75*5*5). Легкий – означає 80% від важкої ваги – так звані вправи на техніку… Доречі, важу під 100 кг вже (близько 97-99 кг). Тобто думаю – що категорія 100 кг якраз мені підійде.

Можливо дивно, чому я пишу на таку тему не в свій тематичний блог Бодібілдинг? Туди буду додавати більше матеріалів про мотивацію і корисні поради (все хочу взятись за нього, не можу зібратись!! – проект дійсно перспективний – народ спорт цікавить!). А про свою програму розповім, якшо дійсно щось вийде… Надіюсь що вийде!

Чим ця програма відрізняється від багатьох інших?

Тренування – короткі, вимоги до обладнання – мінімальні. Базові тренування – це 3 дні в тиждень. Тривалість одного тренування – мабуть не більше години. Інтенсивність – висока, ефективність – теж. Ну наскільки ефективна – оціню на виході, але планувати все і записувати – дійсно цікаво.

Ви можете запитати, чому так мало вправ? Чому я не включаю додаткові, чому не працюю а тренажерах? Так ось – відповідь проста – віддача від тренажерів набагато менша. Часу витрачаєте більше – а результату нуль. Це головна помилка новачків – вони починають братися за все підряд. Не потрібно цього робити!! Забудьте про гантелі і тренажери!! Почніть з турніка/брусів, потім включайте базові вправи – присідання, жим і тягу. Вийдете на нормальний рівень – будете робити інші вправи…

Часто тренери беруть величезні гроші за складання програм, ця ж програма доволі проста і від того не менш ефективна. Тренер потрібен лише для того, щоб допомогти з технікою виконання. Ось і все. З часом він навряд чи Вам буде потрібен.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі