Перейти до вмісту

20 жовтня 2010

Супер Business Life:) 10 + Київстар “Єдина ціна”

Купив собі сьогодні стартовий пакет Київстар, де перейшов на тариф “Єдина ціна”, крім того на Лайфі перейшов на Супер Business Life:) 10.
Що я з цього отримую?
1. Київстар

+ Бонус 0,25 грн/хв, за вхідні дзвінків з номерів українських і закордонних операторів мобільного та фіксованого зв’язку (крім номерів «Київстар» та DJUICE)
Дзвінки абонентам усіх операторів мобільного та фіксованого зв’язку України, грн/хв 0,25
Плата за з’єднання, грн 0,25
Також мені можуть дзвонити абоненти «Київстар» та DJUICE за вигідними їм тарифами.
2. Life:)

10 грн абонплата щомісяця, але за це я отримую 5000 хвилин в мережі Life:) – народ непогано зараз підсів на цього оператора – тому часто приходиться дзвонити)); На інші мережі – по 50 копійок (тарифікація 30сек – раніше в мене був Простий лайф де тарифікація була 1хвилина). Але для інших мереж буду використовувати краще Київстар (так як звичайно треба говорити більше 2-х хвилин). Також мені можуть дзвонити абоненти Life:) за вигідними їм тарифами.

Коротше кажучи, раніше ніколи не хотів використовувати 2-х різних операторів, але для того, щоб зменшити витрати – прийшлось. Тим більше маю 2 телефони. Хочу собі Dual-SIM, але зараз маю 2 телефони, в яких можливості набагато більші – один – смартфон з Symbian 9.1, інший – комунікатор з Windows Mobile 6.1. Але можливо далі передумаю – так як 2 телефони – це не завжди зручно!

Дізнайтеся більше з Мобільний зв'язок

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі