Перейти до вмісту

29 червня 2012

Skoda Rapid з’явиться в Україні в 2013

Компанія Skoda розповсюдила інформацію про новий седан Rapid. Автомобіль буде пропонуватися з шістьма двигунами.

Новий седан Skoda Rapid, який чеський автовиробник позиціонує як бюджетний (фактично це має бути щось середнє між Skoda Fabia та Skoda Octavia), готується до виходу на європейський ринок. Машина з’явиться в дилерських центрах Європи вже восени поточного року.

Отже, автомобіль буде доступний з 1,2-літровим двигуном потужністю в 75, 86 і 105 кінських сил, 1,4-літровим 122 к.с. і 1,6-літровим двигуном на 90 і 105 кінських сил. Найпотужніший з двигунів (122-к.с.) може розігнатися з місця до сотні за 9,5 секунд, а його максимальна швидкість складає 206 км/год . Середня витрата палива даної модифікації Skoda Rapid складе 5,8 літра на 100 км.

Вартість нового седана Skoda Rapid в Європі буде починатися з позначки в 13 000 євро (судячи з цього в Україні розраховують мінімум на 20000$ – а за ці гроші вже можна купити і Skoda Octavia) . За попередньою інформацією, Skoda Rapid з’явиться у продажу на українському ринку не раніше 2013 року. При цьому на даний момент розглядається питання про можливість запуску виробництва даної моделі на базі українського заводу «Єврокар».

Які ж комплектації і ціни будуть насправді в Україні – побачимо згодом.

Дізнайтеся більше з Авто

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі