Перейти до вмісту

22 січня 2013

8

Шукати банальну роботу чи інвестувати?

В останній час я активно переглядав інтернет в пошуках ідеї, яка б принесла мільйон. Але ніхто таким з Вами ділитись не збирається, якщо навіть і знає. А ще одна ідея двічі не спрацьовує. Тому чиїсь секрети наврядчи Вам допоможуть.

Створено багато семінарів або консалтинг-компаній, які за шалені гроші розповідають Вам про правила ведення бізнесу і покращують Вашу фінансову успішність. Кому покращують, кому погіршують, а на кого навіть не впливають. Можливо, зростання прибутків ніяк не зв’язане з Вашим консультантом. Власне, про це я вже писав раніше.

Отже, в певний момент Ви повинні зрозуміти – або Ви збираєтесь все життя ходити на одноманітну роботу, або хочете бути успішним. Так, робота це добре, як спосіб заповнити час, а для когось – спосіб провести час з задоволенням. Та що й казати, більшість таким задоволена, і чекає чергової п’ятниці, а отже і початку вихідних =)

Хочу розповісти особисто про себе. Коли я закінчив університет і одразу не знайшов роботу, це для мене було важким тягарем. З кожним днем ставало все гірше і гірше, і я навіть не знав що і робити. Так, в мене була певна сезонна робота (лише 2 місяці в рік). Але чомусь я не міг погодитись з цим розірваним ланцюгом: навчання – робота. Навчаючись, я підсвідомо сподівався, що буду мати роботу.

Але йшов час, і мене це зовсім перестало напрягати. Так, абсолютно нічим не займатись – неможливо. Жити ж за щось потрібно. Отже, завдання було заробити гроші будь-яким способом. Навіть банальне створення сайтів, які не претендують на особливу геніальність, може приносити потенційно непоганий прибуток. Треба ж, все таки, користуватись досягненнями науки і техніки.

Також через інтернет можна продавати. І продавати можна що-завгодно. Головна проблема – вибрати хорошого постачальника по хорошій ціні. Ось і вся проблема. Просто правильно інвестувати гроші, і абсолютно неважливо, який у Вас початковий капітал. А для цього, щоб правильно інвестувати, необхідно оцінити весь ринок повністю.  Якщо на Вашу продукцію не буде конкурентів, Ваш бізнес буде ідеальним. Продаватись буде все. Якщо ж є конкуренти – подивитись на середню ціну, і обрати для себе одну із трьох стратегій:

 • продавати дорожче, ніж інші. В такому випадку Ви будете заробляти багато на одному продажі, але на рекламу Ви повинні витрачати досить багато;
 • тримати середню ціну – це практично безпрограшний варіант, не потрібно навіть думати. Наскільки він буде вигідним – дивіться по результатам;
 • продавати дуже дешево – на Вас грає тільки ціна, тому у Вас практично не залишиться грошей на рекламу. Мені така модель не дуже подобається. Адже обороти будуть досить високі, а прибутки можуть бути такими само, як і в перших двох випадках, але ВИ будете витрачати на це все більше часу.

Елементарна ціль: “Куди інвестувати гроші, щоб за максимально короткий час їх відбити, та ще й заробити на цьому?” Ви повинні завжди задавати собі це запитання завжди, якщо бажаєте стати успішним.

Наскільки успішним – теж складне запитання, комусь вистачає і 2000 грн на місяць, а комусь мільйони – мало.

Отже, 2 напрямки інвестування, вказані в цій статті, досить перспективні:

 • 1. Інтернет-сайти.
 • 2. Продаж послуг або товарів через інтернет.

Основна ідея – заробити багато за максимально короткі строки, щоб вистачило до кінця життя. Скільки Вам потрібно – це залежить від Ваших потреб. Хтось не захоче зупинятись – і буде намагатись заробити все більше і більше.

Тепер повернемося до простої роботи (офлайнової) – найманим робітником. Тут основна перевага – колектив, спілкування з людьми і т.д. Гроші тут відходять на другий план. Багато хто працює, тому що йому така робота просто подобається. Так, може бути і таке, що Ви будете просуватись по “кар’єрній драбині” і заробляти все більше і більше. Але це не зробить Вас успішним. Та й мало кому вдасться дійти до “вершини”.

Дехто має чудовий бізнес і в офлайні. Але почати – ну дуже складно. Зараз пішов такий рух – практично все купують в інтернеті, відповідно можна подивитись там середню ціну. І Ви, сплативши за оренду, не зможете запропонувати ту ж саму ціну. Але є якась продукція – яка в інтернеті не дуже продається, адже потрібно дивитись на місці. Або Ви надаєте якісь унікальні послуги чи продаєте унікальну продукцію, або просто робите все якісно.

Ну Ви зрозуміли, чому я не шукаю роботу. Поки в пошуках ідей, куди інвестувати гроші, і це не обов’язково онлайн-бізнес. Намагаюсь пробувати різні напрямки. А якщо навіть захочу працювати найманим працівником- куди піти? Кур’єром, оператором call-центру чи таксистом? (доречі, в останньому випадку треба мати власне авто, а це вже досить велика інвестиція) – ось такі вакансії нині в моді. Або продавцем, консультантом чи в цьому дусі. Погодьтесь, це не дуже хороші пропозиції. А по спеціальності варіанти були ще гірші. Але чорт з ними. Я своє щось ще придумаю!

Дізнайтеся більше з Інтернет, Бізнес
 1. gorih
  22 Січ 2013

  Не раджу йти на офлайн роботу найманим робітником. Начальник здебільшого попадається психованим, бо із нього тягнуть всі соки, і хоче перенести все на тебе. Можливо він і імені твого не запамятає за весь час роботи.

  Відповіcти
  • Akceptor
   23 Січ 2013

   Дурниці. Тобі просто не щастило з роботодавцями, мабуть :)

   Відповіcти
   • 25 Січ 2013

    у мене був керівник по магістерській – він витягнув з мене всі соки, та і в сумі ще й попсував і нерви, і сам диплом. В останній момент почав виправляти – і це виявилось неправильно :( Постійно кричав, що ми нічого не робимо, хоча сам не міг елементарно статтю прочитати, яку я йому давав. Та й є підозра, що не всі статті пішли на публікацію. Навіть ті, над якими сидів цілими ночами. В результаті все було затягнуто до останнього дня.

    Він такий само керівник на дисертаціях (це відрізняється тільки якістю диплому і кількістю матеріалів від магістерської). І діє точно так само, люди просто потім звільняються, і на цьому все. Не витримують такої дурні. А ці роки приписують до просто втрачених.

    А ще такий керівник 2+2 не знає, а робить себе ну дуже розумним, ледь не генієм.

    Такі можуть бути відносини.А можуть бути ще гірші.

    Відповіcти
  • molinski
   24 Січ 2013

   Взаємовідносини залежать не від боса, а від робітника. Якщо робітник лох – на нього стараються все зіпхати. Якщо ж робітник нормальний, а то й смикалістіший за боса – є вірогідність, що станете партнерами

   Відповіcти
 2. Олександр
  23 Січ 2013

  Немає нічого гіршого ніж йти в наймити. Я так працюю наразі, проте для мене це рабство.

  Робота не важка, начальник хороший, ніколи не напрягає, бо ми працюємо в цеху і він частина колективу, але виконувати щодня однакову монотонну роботу по 8-12 годин (як коли буває) то не варіант. + це для людей які не цінують свого часу, адже більшу половину життя проводиш на роботі (якщо не враховувати сон)..

  Відповіcти
  • 24 Січ 2013

   А в тебе були, чи є якісь інші варіанти? Мабуть, немає.
   Ось я взагалі поки не працюю…

   Так, якось з горем пополам заробляю трохи на різному, можливо навіть більше, ніж на якійсь роботі, але трохи скучно. Може, краще пішов би на якусь роботу, аби заповнити свій час.

   Відповіcти
 3. molinski
  24 Січ 2013

  Подібна ситуація, але перш нж вкладати в щось – потрібно добре вивчити. Ну і мати що вкласти =)

  Відповіcти
  • 25 Січ 2013

   Можна інвестувати “на удачу”, а можна в 100% прибутковий проект. Але в 2 випадку прибуток буде менший.
   Чим більший ризик – тим більша можливість зірвати куш=) або ж залишитись ні з чим.
   З часом не хочеться ризикувати – тому особливо не хочеться вкладати.

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі