Перейти до вмісту

25 липня 2012

Що робити далі?

Останній рік в мене проходить, м’яко кажучи, не дуже добре. Я намагаюсь зрозуміти, чого я хочу, час іде, можливості втрачаються.

Думаю, що все зміниться, колись… Але не все так просто.

Здавалося б, щоб день пройшов не дарма, потрібно хоча б щось зробити.  А в мене були дні, коли абсолютно нічого не робив :( Отже, це просто витрачений час, про який можна тільки жалкувати, а згадати не буде чого.

Зараз майже 4 години ночі, а я не хочу спати. Постійно про щось думаю, не розумію чому. Хочеться про все забути. Можливо, варто кудись поїхати на певний час – розважитись, і всі проблеми пройдуть?

А друзі – взагалі окрема тема, у мене зовсім немає друзів, але я чомусь їх і не шукаю. Скажете, такого не буває? А я скажу Вам, що буває. Наприклад, якби я зараз зник (наприклад, кудись поїхав би), то навряд чи б про мене хтось згадав. Але тут є і свій плюс – я можу поїхати, наприклад, за кордон, і я нічого не втрачу. Не буде практично за ким і сумувати. Ось…

А завтра я знову не прокинусь раніше 12-ї. А коли прокидаєшся пізно, вже і робити нічого не хочеться.  Просто далі хочеться спати…

Що ж робити далі?

Якось змусити себе встати рано, навіть почати бігати. А часу з’явиться значно більше і вже зможу щось робити. Задумав багато, але фактично не роблю нічого. Шанси змінити все були, та ще й будуть, але чомусь завжди я їх втрачаю.

Чомусь не хочу змін, хоча Ви й зрозуміли – тим, що зараз маю, не сильно задоволений.

Дізнайтеся більше з Моє життя

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі