Перейти до вмісту

1 липня 2012

6

Різниця в ціні на авто – Європа/США і Україна

Візьмемо до уваги тільки нові авто.

Для прикладу я взяв доволі популярну в Україні модель. Про вживані автомобілі (Pre-Owned, б/у) писати не буду, адже важко визначити реальний  стан автомобіля по фото (хоча різниця в ціні і ціна розмитнення теж вражає).

Отже, глянемо в сторону Mitsubishi Lancer X 2.0 AT 2011.  (доречі, помітив цікаву річ – за кордоном значні знижки на автомобілі попередніх років – ось це авто мабуть і підпало піл таку знижку – але всеодно). Хороше чи погане це авто – будемо говорити не в цій темі :)

Так ось, ціна на таке авто 10-12 тис. доларів. Ось посилання. Пропозицій багато. Власне таких сайтів багато – можна знайти без проблем.

В Україні ціна на точно таке авто коштує 23200 доларів (ціна однакова у всій дилерській мережі). Різниця в ціні – практично в 2 рази. Це при тому, що авто порівняно недороге. Якщо брати автомобілі дорожче – різниця ще більша.

Простіше кажучи, розмитнення коштує шалені гроші. Включає в себе кілька податків. Чому ж так дорого виходить? Береться відсоток від ціни авто в Україні. Авто до 5 років з радістю можуть оцінити як нове :)

Навіщо таке робити? 

Підтримувати вітчизняні авто =) Наприклад той самий Lanos, а також підтримувати російські авто (ВАЗ). Адже якби були доступні іномарки, їх би купували не сумніваючись :) Наприклад якби Mitsubishi Lancer коштував як Daewoo Lanos, то хто б купував останнього :)

Все ж, авто з-за кордону привозять, і доволі часто. Найвигідніше возити буси типу Mercedes Vito, Opel Vivaro або так звані “пирожки”.

 

Дізнайтеся більше з Авто
 1. Akceptor
  1 Лип 2012

  Чого це ти раптом почав багато про автівки писати? Задумав якусь покупку?

  Відповіcти
 2. Роман
  2 Лип 2012

  Даа, ростаможка то дорого.
  :-D але існують махінації які дозволяють економити.

  Відповіcти
 3. fOx
  7 Лип 2012

  махінації – оформлення без розмитнення, але то небезпечно тим, що б любий момент зміна законодавства призведе до втрати автівки і розмитнити її вже буде неможливо, тобто по суті = втраті вартості нерозмитненої машини + можливо ше й штраф.

  Відповіcти
  • 7 Лип 2012

   можна скількись там місяців їздити.=)
   А потім – це фактично як їздити без документів=)

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі