Перейти до вмісту

27 серпня 2012

Рік пройшов – мої роздуми

Як швидко час летить, друзі. Скоро 1 вересня – це для мене наводить спогади на минуле. Рік пройшов, з того часу, як я випустився з університету. За цей час я встиг багато чого зрозуміти. Я й досі – з того часу не знайшов роботи і не визначився, чим буду займатись далі. Але зараза я зрозумів – що робота не зовсім то і важлива.

Потрібно жити, як тобі подобається, так само робити те, що подобається. І все. Ніби прости й секрет, а багато хто його не використовує.  Не обов’язково чіплятись за роботу, яка Вам не подобається. Будете тільки мучитись постійно…

Так ось – перше вересня, а мені не потрібно нікуди йти. Взагалі, кожного дня мені не потрібно нікуди йти. Міг би займатись чим завгодно, але зараз час просто будувати плани. Простіше кажучи, потрібно вибрати з чого почати, розставити пріоритети.

За рік у мене було достатньо часу подумати, але я так і не вирішив, чим буду займатись далі. Та одне я зрозумів, потрібно просто жити, радіти життю, займатись спортом, вести здоровий спосіб життя. А далі – подорожувати. Залишилось вирішити, куди поїхати, з чого почати і т.д. Можливостей – купа, варто лише захотіти.

Дізнайтеся більше з Моє життя

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі