Перейти до вмісту

9 червня 2013

4

Протеїн – це хімія?

optimum-nutrition-протеїн

Привіт всім. Вже зовсім скоро сезон відпусток, практично всі готуються до літа. Як ви вже давно помітили, багато хто починає в цей час ходити в спортзал з надією “накачатись до літа”.

Перша ж нагальна тема, яка цікавить практично всіх, хто тренується в тренажерному залі: спортивне харчування та спортивна фармакологія.
Тут можна почути такі слова від новачків: “протеїн – це хімія”, “не доживеш до 40 років”, “як перестанеш тренуватись – все обвисне” і т.д. Хто хоча б має якісь “клепки в голові”, звичайно ж, не буде такого казати. Але я чув таке не раз, причому на повному серйозі і без жодної іронії.

Про правильне харчування я буду говорити в наступних своїх дописах, а тут хочу сказати лише одне:
“Вони купують мівіну, чіпси з пивом, горілку, кетчуп, майонез і т.д. Це все нешкідливо і не хімія. А ось протеїн – 100% хімія.”
Я просто в шоці з цього всього. Що цікаво, дитяче харчування типу “Малиш” має подібний до протеїнів склад, тільки що вміст білка значно менший.

Під “протеїном” в цій темі я маю на увазі спеціальну суміш для приготування коктейлів з високим вмістом білка, в першу чергу це все розраховано на спортсменів, які хочуть набрати м’язову масу. Адже щоб отримати необхідну кількість білка зі звичайної їжі, потрібно буде з’їсти ну дуже багато)

Але потрібно розуміти, що протеїн не дає ніякого суперприросту результатів. Якщо Ви тренуєтесь не дуже інтенсивно, то результату з цього всього може і не бути взагалі. Це радше якийсь психологічний поштовх, щось схоже на самонавіювання, як і від більшості іншого спортивного харчування.

Супер-результат Вам може дати тільки спортивна фармакологія (її якраз і називають хімією). Тестостерон, інсулін, гормон росту і т.д. Але самі розумієте, наскільки ризиковано використовувати такого плану препарати.

 1. MrVigner
  9 Чер 2013

  Протеїн це всього навсього білки) Коли я ще ходив у тренажерний зал то спочатку гейнер купував, потім протеїн. І багато із моїх знайомих теж кричали “хімія-хімія”, при цьому вони навіть не знали з чого він складається і взагалі що то таке.

  Відповіcти
 2. Pavlofox
  19 Чер 2013

  Звичайно що то зі стероїдами немає нічого спільного.
  Але чи може бути штучне (протеїн) бути краще за природнє (якісна їжа)?
  Інша справа що курячі грудинки не кожен собі дозволить кожного дня і в таких кількостях.

  Відповіcти
  • MrVigner
   19 Чер 2013

   Ніхто ж не каже заміняти протеїном звичайну їжу! Це лише як чудове доповнення, яке забезпечує помітніший результат)

   Відповіcти
  • 20 Чер 2013

   ну так в цьому проблема. Щоб отримати потрібну кількість білка, треба їсти ну дуже багато. Якщо Ви можете собі дозволити – то це чудово. Але не факт, що це буде дешевше, та ще й багато за один раз з”їсти не вдасться.

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі