Перейти до вмісту

15 січня 2013

Простий секрет “просування” сайту. Як просувати сайт безкоштовно?

Коли Ви створюєте власний сайт, на меті у Вас може бути 4 цілі:

1. Просто заради задоволення, Вам подобається, коли Вас читають або просто відвідують Ваш сайт.

2. Отримувати прибуток від реклами на сайті.

3. Отримувати прибуток від послуг/продукції, проданої через сайт.

4. Створити сайт заради просування іншого сайту (сателіт).

Залежно від того, який саме випадок у Вас, Вам необхідно буде витрачати певні кошти на утримання сайту і на рекламу. Тобто, в будь-якому випадку необхідно якось “просувати” або рекламувати  Ваш сайт.

Отже, розглянемо все по порядку. Якщо Ви хочете робити сайт (частіше за все це блог) – просто заради задоволення, Вам достатньо буде або скористатись безкоштовним блог-сервісом, або знайти безкоштовний хостинг (місце під сайт) та домен (ім’я сайту).  Особливо витрачатись на рекламу Вам не потрібно. Але як зробити, щоб Вас читали? Так ось, цей простий секрет просування – це якісний контент. Хороше наповнення сайту грає ключову роль. Ваш сайт будуть цитувати, розповідати про нього, Ви знайдете певне ядро сайту (постійних відвідувачів).

У другому випадку теж особливо не варто витрачатись на рекламу. В першу чергу старатись розміщувати тільки унікальну інформацію, а розкручувати, наприклад, коментуючи інші блоги. Так, часто такі посилання закриті, але іноді вони мають свою вагу. Чудовий спосіб заявити про себе – розмістити посилання на свою статтю на Вікіпедії. Так, це цілком можливо, навіть якщо Ваша стаття і не супер-професійна. Не цурайтеся спробувати. Також можна створити групи в соціальних мережах – за це теж платити не потрібно. Якщо за весь час існування сайту Ви будете робити все правильно, то згодом зможете пристойно заробляти. Втім, можна і купувати рекламу, якщо Ви впевнені, що відіб’єте значно більше.

Якщо ж Ви продаєте щось через свій сайт, то тут у Ваш арсенал можуть увійти абсолютно всі способи просування (або ж способи заявити про Ваш сайт): контекстна реклама, дописові (постійні посилання), оренда посилань (на біржах) і т.д. Варіантів безліч. Залежно від мети – ефективність різних способів – різна. Мабуть, вгадати точно, що буде ефективніше – купити контекстну рекламу і одразу почати продавати чи орендувати посилання і чекати, поки сайт підвищить свої позиції в пошуку – не можна. Тому, тут вже як пощастить.

З сателітами особлива історія. Дехто вважає, що можна купити посилань на певну суму, а потім заробити більше. Це, якщо діяти правильно. Сателіти частіше всього створюються не для підвищення відвідуваності, а для просування сайту в пошуку, для отримання певних показників тІЦ та PR.

 

Дізнайтеся більше з Інтернет, Реклама

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі