Перейти до вмісту

13

ПриватБанк

Замовити кредитну картку Приватбанку, а також розрахункову картку Приватбанку, можна прямо зараз і абсолютно безкоштовно, варто лише залишити своє ім’я та номер мобільного, з Вами зв’яжуться і все узгодять. Все дуже легко!  Варто оформити 100%! Тільки не заповнюйте форму заради розваги… Це важливо.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Вибір продукта (рекомендую обирати обидва - всеодно безплатно!)
 кредитна карта розрахункова карта 1. Анонімний
  26 Гру 2008

  а крім кави та піци, дівчата є?

  Відповіcти
 2. LOG
  27 Гру 2008

  Дівчат найдем :-D

  Відповіcти
 3. Анонімний
  17 Сер 2012

  привіт

  Відповіcти
 4. "сервіс" -- воно вам треба?
  28 Лис 2012

  Та до біса отой приХВат! :-!
  Знайомих перевели (“добровільно”-примусово) на отримання зарплати через “приХват-блЯнк” — гемор ще той (вже під час отримання картки був суцільний лохотрон з “додатковою” картою, без “активації” якої реальна не активується)… Зараз вже “насолоджуються” майже півроку (якщо хто не хоче розгрібати проблеми — одразу заблокувати “додаткову” і отримувати все тільки в терміналі, не в банкоматі). %)
  Якось я сам зайшов у їх відділення (купити USD) — жах! Більш галімого відношення до клієнтів ще треба шукати… Тільки при мені майже годину в людини відмовлялись брати нал.гроші для поповнення рахунку його дружіні (бо без паспорту дружини — йопт, галимість) — людина кладе (НЕ знамає) реальні гроші на реальний рахунок, але у приХВаті неможна!!!

  Відповіcти
  • 29 Лис 2012

   ну так такий косяк у більшості банків. Поповнюєш не свою картку – вони вимагають фізичної присутності.

   А якщо пропонують кредитку оформити – то хай собі буде, активуєте і ставити ліміт 0 грн, а потім за потреби Вам на неї можуть перераховувати кошти, або можете самі класти гроші і розраховуватись.

   Відповіcти
   • Alex-Rus.at.UA
    30 Лис 2012

    Погоджуюсь про “більшість” — власне мені якісні банки в країні невідомі взагалі, є хіба окремі відділення відносно непоганих, в яких гарно виконують свої обов’язки працівники… :(

    Про нав’язування кредиток “приХватом”: було 2 додаткові (!!!) кредитні картки (персональна і “подаруй другу” як вони її обізвали %) ). Причому спочатку працівники відділення людям не видали додаткових (!!! фіфа сказала, ніби подзвонити по номеру і активізувати можна й так — звичайно, виявилось ні!), тож через тиждень заново переоформляли додаткові… Добре, хоч ця бредятина не коштом кінцевого користувача.
    Люди зробили IMNHO вкрай вірно: поставили ліміт 0 на своїй нав’язаній кредитці, в той же день активізували через неї основну (зарплатну, дебетову), потім негайно блокували кредитну (записавши всі дії по телефону, бо до того гемор з доками при оформлені був чималий — “працівнички” відділення навіть зі своєю базою постійно плутались, тож люди підстрахувались), а ще знищили ту другу нав’язану “подаруй ворогові”. :-D
    Поки окрім постійно “чудового” обслуговування на терміналі (до біса ті лохо-банкомати) особливих проблем вдається (принаймні поки, тьху-тьху) уникати.

    Відповіcти
    • 30 Лис 2012

     Коли я отримував на стипендію картку, то теж кредитку парили, але в мене вже була. А інакше не активується стипендійна.

     Відповіcти
 5. Юрій
  23 Тра 2014

  Хочу замовити собі картку з власним дизайном – Приват таке пропонує … які там особливості?

  Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Якби всюди були термінали. Чи зручно розрахуватись карткою? | Конус – український блог!
 2. Якби всюди були термінали. Чи зручно розрахуватись карткою? | Конус – український блог!
 3. Приватбанк: хороші і погані новини | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі