Перейти до вмісту

1 червня 2008

1

Пожежа знищила п’ять будівель Universal Studios


Пожежу на одній з найбільших американських кіностудій Universal Studios удалося локалізувати, однак, вогонь устиг знищити п’ять будівель на території студії, повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами керівника пожежного департаменту Лос-Анджелеса Дугласа Баррі, згоріли будівля, у якій знаходилася виставка Кінг Конга, і відеобібліотека. Крім того, за інформацією ЗМІ, вогонь знищив популярний атракціон Циклон і каплицю.

Як повідомив журналістам президент студії Рон Меєр, структури, залучені до кіновиробництва, не постраждали.

“Вогонь продовжує горіти, але небезпеки поширення більше немає”, – зазначив представник пожежного департаменту. Раніше в студії були чутні вибухи.

Наразі пожежу гасять більше 400 пожежних.

Загоряння сталося близько 04:45 за місцевим часом уранці в неділю (14:45 за Києвом) і швидко поширилося в парку розваг студії.

Президент студії також заявив, що пожежа не перешкодить і проведенню церемонії вручення нагород MTV, що запланована на вечір неділі.

Територія кіностудії Universal Studios розташована за 14 кілометраів від центра Лос-Анджелеса.

Компанія Universal Studios – одна з основних компаній з виробництва кінострічок у США. Вона є другою найстаршою кіностудією в Голлівуді після Paramount Pictures. Організація була заснована в 1909 році, але тільки в 1914 році одержала назву Universal. Кіностудію організував Карл Лемле.

Дізнайтеся більше з Кіно, Різне
  1. Petya
    28 Січ 2014

    http://biss.ua/
    УВАГА! НАДВИЧАЙНИЙ СТАН! У зв’язку із подіями в Україні потрібно задуматися про власну безпеку. Кілька порад на цьому сайті http://biss.ua/

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі