Перейти до вмісту

8 лютого 2011

3

Послуга післяплати – кур’єрські служби доставки

До недавнього часу всі боялись купувати через інтернет, так як треба було робити передоплату – а у нас народ не дуже довіряє. Я почав купувати в інтернеті досить давно – робив повну передоплату – а потім забирав річ на кур’єрських службах – раніше це був або Нічний Експрес, або Автолюкс.
Послуга післяплати була лише на УкрПошті - але строк доставки УкрПоштою далеко не всіх влаштує :(.
Десь рік – півтора назад (можливо трохи більше) – відкрилось в Житомирі відділення Нової Пошти – одразу почав з ними працювати – замовлення клієнти отримували набагато швидше – відповідно і гроші повертались швидше. Зараз послугою післяплати від Нової Пошти нікого не здивуєш… Також зручна річ – посилку перед оплатою можна переглянути )якшо це телефон чи фотоапарат – можна навіть протестувати). Вартість такої послуги (післяплати) – зазвичай 10грн+2%. З часом крім Нової Пошти, післяплата почала з’являтись і в інших кур’єрських служб. Зокрема зараз можна скористатись такою послугою в таких служб: Автолюкс, Інтайм, ЄвроЕкспрес – точних тарифів не знаю) Можливо й інгі служби таким теж займаються – точно не знаю:) Але, повірте, – ця послуга – прорив в продажах інтернет-магазинів… Схема – отримав – перевірив – заплатив – працює безвідмовно. Я, купуючи через інтернет, всеодно роблю передоплату, щоб зекономити цю комісію, але якшо Ви боїтесь купувати – краще заплатити більше + гарантовано отримати те, що замовляли.

Дізнайтеся більше з Бізнес
 1. Богдан
  16 Лют 2011

  Перед самим Новим Роком купив собі фотоапарат в інтернет-магазині, привезли з Києва в Рівне, без проблем, дешевше ніж в магазині на 600 грн. Задоволений.

  Відповіcти
 2. LOG
  17 Лют 2011

  Я ж кажу – з появою таких послуг (типу перед тим як платити – можна глянути) – народ став більше купувати в інтернеті! Бо передоплату лише одиниці роблять:)

  Відповіcти
 3. vov41k
  7 Бер 2011

  Працював з Автолюкс і НоваПошта, і тим і тим задоволений.

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі