Перейти до вмісту

3 травня 2008

7

Платний і безкоштовний хостінг. Що краще?

Безкоштовний хостінг

Перше, що хотів сказати, російський безкоштовний хостінг це взагалі повний відстій. Якшо є більш-менш якісь можливості, одразу буде навалено купа реклами.
На рахунок українського хостингу. topua.net досить непогано, але всеодно має бути текстове посилання, та і швидкість там не дуже.
Далі дивимось огляд безкоштовного зарубіжного хостінгу. Як бачимо, є багато хостингів, які не потребують розміщення їхньої реклами на сайті та ше й дозволяють паркування свого домену. Найбільше, що поки сподобалось мені і я його сам використовую, це хостінг 110mb.com. Дуже жаль, що можна припаркувати лише один домен, але оскільки хостінг безкоштовний, я залишаюсь все-таки задоволений ним, оскільки швидкість там просто супер! Хостінг є умовно-безкоштовним, адже за підтримку певних функцій потрібно платити. Коли я реєструвався, БД MySQL були безкоштовні. Зараз хоча й небагато, але потрібно заплатити. Зато отримуєш 999 баз)). Хостінги ayola.net та fgmn.info порадив використовувати Mixa (детальніше читайте в його щоденнику)

Платний хостінг

З російського та українського мені найбільше сподобався http://zahost.ws/. Хто знає щось схоже (за таку ціну!!!) прошу писати в коментарях. Головне, що мені потрібно було, розмістити велику кількість сайтів, які займають мало місця. Оскільки сайти маленькі, швидкість завантаження не має дуже великого значення.
Огляд зарубіжного платного хостінгу. Деякі підтримують PayPal, отже, мені здається, якось можна купити такий хостінг. Перше, що мене вразило, це дисковий простір. Розкидаються вже сотнями гігабайтів, причому ціна за місяць не більше 10 баксів. А тепер порівняйте, яка в них зарплата, і скільки коштує в них хостінг з Україною. Дякую всім. До нових зустрічей в ефірі ;)

Дізнайтеся більше з Інтернет
 1. Nolex
  8 Тра 2008

  Мені провісов.нет подобається з платних і коллокол.нет
  А халявні хостинги – це фігня імхо.

  Відповіcти
 2. LOG
  8 Тра 2008

  А ще забув, якшо сайт має великий трафік (відвідуваність) то краще брати хостінг від колокалл. Я писав про свої сайти. Вони маленькі і непомітні :-P

  Відповіcти
 3. Asus
  11 Тра 2008

  На мою думку безкоштовний хостінг існує для персональних сторінок, не більше…імхо, серйозний проект на безкоштовному хостінгу – не реально, все одно перейдуть на платний з часом, по собі знаю :)

  А з хостінгів платних хотів би виділити російський мсхост, наче не поганий, захист від ддосу, 5 гігабайтів місця за 55 гривень ;) Якість не погана))
  З українських…колокалл.ком.юа.

  Відповіcти
 4. LOG
  14 Тра 2008

  Варто подивитись ще ayola.net та fgmn.info 8-)

  Відповіcти
 5. LOG
  15 Тра 2008

  А чому ніхто не спробує американський платний. Я питав, розрахуватись начебто можна. Може я спробую 8-)

  Відповіcти
 6. Міша
  9 Чер 2008

  а що тут говорити? платний кращий полюбому :) ніяких обмежень (майже) ;)

  Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Платний і безкоштовний хостінг. Частина 2 + домени

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі