Перейти до вмісту

10 грудня 2007

Переможцем Дитячого Євробачення став білорусОлексій Жигалкович з Білорусії став переможцем міжнародного дитячого конкурсу Євробачення-2007, що завершився в ніч з 8 на 9 грудня в Роттердамі (Нідерланди).
Жигалковичу вдалося те, що опинилося не по зубах співакові-землякові Дімі Колдуну. Колдун цього року виступав в “дорослому” конкурсі з піснею Філіпа Кіркорова і зайняв тільки шосте місце.

Це вже друга перемога Білорусії на дитячому Євробаченні. У 2005 році головний приз цього конкурсу відвезла додому Ксенія Ситник.

Гран-прі на сцені Євро бачення 2007 Олексію вручали переможниці торішнього конкурсу – сестри з Росії Маша і Настя Толмачеви.

Друге і третє місця дісталися юним співакам з Вірменії і Сербії.

Україну представляла 12-річна Ілона Галицька з Миколаєва. Вона виступила з власною піснею Уроки гламура.

Олексій і танцювальна команда All Stars виконали пісню З друзями. Вони закривали конкурсну програму Євробачення, оскільки в результаті жеребкування хлоп’ятам дістався 17-й номер.

Право представляти Білорусь на дитячому Євробаченні 11-річний мінчанин Олексій Жигалкович отримав, перемігши на республіканському дитячому конкурсі Пісня для “Євробачення – за нього проголосували і телеглядачі, і професійне журі.

Пісню, з якою Олексій виступив перед всією Європою, він написав сам. “У мене багато хороших вірних друзів, які не кинуть мене в біді. Тому я вирішив написати про них пісню”, – сказав Олексій після своєї перемоги в національному відборі.

Юний артист дуже відповідально підійшов до участі в дитячому Євробаченні. Щоб не втратити голос, Олексій вирішив відмовитися від всякої різної смакоти і в першу чергу від морозива.

Олексій Жигалкович народився 18 квітня 1996 року в Мінську. Він почав співати в 5 років, а складати пісні – в 9. З 10 років він бере участь в спектаклях в Державному музичному театрі, є учасником дитячого вокального ансамблю Верасята при Молодіжному театрі естради. Олексій – лауреат міжнародних конкурсів Золотий Цехін (Італія, 2005), Слов’янський базар у Вітебську-2006 (Білорусь).

Вважає Євробачення найпопулярнішим конкурсом, де можна проявити себе і прославити свою країну.

У загальноосвітній школі №161 вчиться на “відмінно”, улюблені предмети – малювання, математика, природознавство, улюблена книга – “Гарі Поттер”.

Дізнайтеся більше з Шоу-бізнес

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі