Перейти до вмісту

2 лютого 2012

1

Перемога: EX.UA продовжить існування!

Схоже, українські хакери і спамери були достатньо переконливі у своєму проханні відновити улюблений ресурс. Зараз такі роботи ведуться, розповів представник EX.UA Юріс Пісковий.

Більш того, за словами Піскового, закриття домену та вилучення правоохоронними органами серверів не позначилося на інформації, що зберігалася на файлообміннику Ex.ua. Зараз юристи Ex.ua вивчають законність заморожування доменного імені реєстратором Imena.ua.

Аж смішно стає! Вилучили сервери, але не ті що треба? А може це, навпаки, піар-акція така)). Адже спочатку казали взагалі, шо це не їх сервери, але новину по телевізору всеодно показували…  Та і причому тут сервери, вони ж їх просто орендують і все. До чого тут провайдер.  Мабуть, мали бути неодноразові попередження, після чого могли б тільки вилучати…


Дізнайтеся більше з Інтернет
 1. Akceptor
  2 Лют 2012

  Яке щастя! Тепер ми можемо плювати на авторські права і продовжувати красти чужу власність.
  Це ще раз доводить, що нема проблеми, яку не можна було б вирішити за допомогою бабла (ну і стадо баранів з кантактіка помогло).
  Хотів би я бачити мордочки цих доморощених “хакерів”, коли б у них вкрали щось, у що вони вкладали купу сил. Але ж вони тільки і вміють, що по сердечках жмакати

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі