Перейти до вмісту

8 березня 2013

2

Отримав травму задньої частини бедра :(


травма_бедра

 

Сьогодні ні з того, ні з сього – отримав неприємну травму. Робив станову тягу (сумо) з зовсім невеликою вагою – порядка 100 кг, в момент відриву від підлоги – відчув якийсь неприємний хруст :( Тренування прийшлось продовжити, але вже на абсолютно інші групи м’язів. Після цього  важко було навіть йти – неприємний біль супроводжував мене , і я, шкутильгаючи, якось все-таки дійшов додому. Погодьтесь, дуже неприємно. Відчуття таке, ніби постійно робиш розтяжку, навіть коли просто йдеш або навіть сидиш. Подивимось, що буде завтра…

Мабуть, все-таки не дуже добре зробив розминку, наступного разу робитиму краще, але поки про присідання і тягу варто на певний час забути.  Тим, хто прочитав – я б радив більш ретельно розминатись, бігати перед тренуванням. Починати з зовсім маленької ваги – робити багато повторень і лише потроху додавати. Так Ви зможете уникнути майже всіх ризиків.

Що цікаво, десь місяць тому схожа проблема була з плечовим суглобом (не міг навіть підняти руку). Схоже, причиною цьому всьому є не тільки необережність, а і недостатньо збалансоване харчування. Вітамінів не вистачає, та і варто якесь спортивне харчування купити… Буду лікуватись, а тим хто читає, бажаю міцного здоров’я. Бережіть себе!

  1. Pavlofox
    8 Бер 2013

    Співчуваю.
    Може мазі типу фіналгон допоможуть?

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі