Перейти до вмісту

22 серпня 2015

Новий телефон – що купити? Asus Zenfone 2 чи iPhone 5S

lenovo_A800

Я, як і багато інших, стараюсь максимально використовувати куплені речі і те, що кожних півроку випускають нові моделі телефонів, мене абсолютно не хвилює.

Так ось, майже 2 роки я користуюсь телефоном Lenovo A800, який я купив в Китаї за якихось 99$ (на той момент близько 800 грн) з шкіряним чохлом і захисною плівкою. Що цікаво, я залишив заводську плівку і вона досі тримається :) Характеристики такі: процесор 2-ядерний MediaTek MT6577 + GPU PowerVR SGX 531 і оперативна пам’ять 512 МБ.

Перший час я користувався телефоном без використання інтернету та не встановлював багато додатків. Телефон в такому випадку максимально комфортно працює і не бачу сенсу купувати дорожчий.

Але з часом мені необхідно було встановити більше програм. Наприклад, аплікація jakdojade просто конче необхідна, щоб доїхати автобусом до певного пункту в Польщі. Адже часто там потрібно їхати з 2-ма або ж навіть 3-ма пересадками. Наступне – facebook. Facebook messenger – цю програму використовують практично всі мої друзі, у кого є смартфон. Підключений інтернет дозволяє не тільки писати до таких друзів, а й дзвонити значно дешевше, ніж через стаціонарний зв’язок. А маючи пункти Wi-Fi, дзвінки стають просто безкоштовними (в т.ч. відеодзвінки). Що цікаво, мій телефон вже підтримував відеодзвінки. Наступна програма – це програма для GPS, залежить від Вашого смаку. Теж необхідна річ, якщо Ви знаходитесь у невідомому місті. Далі – приват24. Особисто для мене це теж необхідна аплікація. Google Hangouts – теж досить важлива для спілкування через Gmail, хоча всім рекомендую використовувати вже Facebook. Skype я вже не встановлював, адже телефн просто буде зависати.

Скажете, я залежний від цього всього? А я Вам скажу, якщо Ви будете їхати транспортом 2 години замість однієї і витратите на білет в 2 рази більше, то краще вже купити інтернет (кілька злотих на місяць – це так у мене коштує), і економити час і гроші.  Так само і з дзвінками, використовуючи facebook, не плачу за звичайні дзвінки.

Так ось, до чого я веду. А до того, що 512МБайт оперативної пам’яті – це дуже і дуже мало, якщо Ви хочете використовувати багато додатків. З часом мій телефон почав зависати і мені необхідно періодично його ресетувати. Адже працювати стає просто неможливо.

Тому і хочу вибрати собі наступний телефон. Перше, що мені “впало в око”, це Asus Zenfone 2 з 4ГБ оперативної пам’яті і процесором Intel Atom Z3560 + PowerVR G6430. Такий собі скачок з 0,5 на 4 ГБ. Всі нші характеристики там теж “на висоті”. А ціна – близько 7000 грн (в Китаї – приблизно 250$, але ж і без гарантії). Так, не дуже дешево, але в порівнянні з “флагманами” від інших фірм, це в 1,5-2 рази дешевше від інших.

asus_zenfone_2

Наступна можливість – це iPhone. А саме, вживаний iPhone 5S, який приблизно можна купити за ті ж гроші – 7000-8000 грн.

iphone5s

Сам особисто айфоном не користувався, але э багато позитивних відгуків, та і 90% знайомих європейців використовують саме цей телефон. Платні програми, нестандартний роз’єм зарядки, інші заморочки, не такі вже і суперські характеристики. Але стабільність має це все знівелювати. Мовляв, все працює і буде працювати швидко незалежно від того, що тут 1ГБ оперативної пам’яті. І так, тут не 5,5-дюймовий екран, тому в порівнянні з поереднім телефоном носити його буде набагато зручніше.

Тому і хотів запитати, що краще  вибрати. Пишіть в коментарях.

Дізнайтеся більше з Мобільний зв'язок

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі