Перейти до вмісту

26 липня 2013

2

Нові люди в залі

Не знаю з чим це зв’язано, але в спортзал, куди я ходжу, почало приходити все більше і більше нових відвідувачів.

Якщо говорити про мене, то я ходжу вже стабільно більше чотирьох років. Результатів особливих не маю (хоча хотілось би чогось досягти), просто тримаю себе у формі.

Що стосується інших, вони ходять напливами – швидко закінчують, це стає їм нецікаво. Дуже рідко бачу мотивованих людей в залі, які готові ходити протягом довгого періоду часу, які тренуються з запалом і викладаються на всі 100%. Є такі, хто з часом “перегорає”. Тобто з самого початку результати ідуть просто супер, доходять до певного рівня і просто кидають. Ні, вони ходять і надалі, але тільки для того, щоб рахувалось. Дуже важко змиритись з тим, що результати падають…

У будь-якому спорті та і у будь-якій справі – головне стабільність. Тут потрібно дуже багато часу, щоб чогось досягти і я стараюсь не розчаровуватись кожного разу, коли у мене щось не виходить. Ні для кого не секрет, що для хороших тренувань треба ще і добре харчуватись, у багатьох з цим проблема. Найчастіше просто не вистачає грошей.

Вирішив купити собі трохи спортивного харчування. Що саме замовив, розповім пізніше. Хотілось би набрати вагу, що влітку практично нереально, покращити результати і нарешті виступити на змаганнях.

Дізнайтеся більше з Спорт
 1. Pavlofox
  1 Сер 2013

  Пам’ятаю, як перший раз я прийшов в зал. Це було ще в 2005 році.
  Йдучи туди боявся як я буду виглядати між качками.
  Як же я здивувався коли побачив що 90% “качків” не грубші ніж я був тоді. Тобто “спічкі”.
  Це ще раз говорить про те, що всяким Вейдерам не вдалось за декілька десятиліть скласти нормальну програму для накачки без стероїдів.

  Відповіcти
  • 2 Сер 2013

   Більшість залишається на тому ж рівні навіть через 5-10 років. Без фарми нормально прогресувати неможливо.

   А багато хто думає, шо трохи походити в зал, і станеш схожим на “качків з журналів”. Або вип”єш спортивне харчування – і буде фантастичний результат)

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі