Перейти до вмісту

27 травня 2012

4

Нова Пошта: як оформляти накладні через сайт?

Для тих, хто відправляє вантажі Новою Поштою – рекомендую зареєструватись на сайті (як VIP-клієнт). Не обов’язково відправляти дуже багато, щоб отримати цей доступ. Варто тільки попросити… Доречі, на аукро функція оформлення експрес-накладних вже вбудована в систему. А ще необхідно для цього мати свій принтер :)

Знаю людей, які відправляють багато, але стоять – задиктовують все. Через це – величезні черги. Всі, хто хоча б 2 рази відправляли – могли давно зареєструватись, а черга була б тільки на видачу вантажу. Реально все було б швидше, і відповідальність за помилки – на тому, хто оформлював.

Раніше, доречі, видавали пакетики навіть – тобто все запаковане приносиш на Нову Пошту, даєш гроші (якщо потрібно) – а черга і далі стоїть. Вагу можна вказати дещо меншою, ніж реально… Перевіряти наврядчи хтось буде.

 1. Олег
  29 Гру 2012

  Через сайт накладні ще не оформляв, принтера ніяк не зберуся купити. Ідея непогана.
  Стосовно вантажу, то якщо помітна посилка, то можуть перевірити. В загальному там не дуже строго.
  Але раз відправляв, мене спитали скільки важить вантаж, сказав: “1,8 кг”. Потім вдома розплющив очі, дивлюся, а в накладній написали 2,2 кг. Це при тому, що вони нічого не важили.

  Відповіcти
  • 30 Гру 2012

   треба було одразу подивитись – і сказати))

   Відповіcти
   • Олег
    13 Січ 2013

    Звісно треба було. Але ж я написав, що очі вже вдома розплющив =-O

    Відповіcти
    • 13 Січ 2013

     У мене 99% посилок до кільограма, навіть якшо трохи більше, всеодно вказую 0,9. Тому виходить завжди плата – 15 грн. Це і так пристойно.

     Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі