Перейти до вмісту

24 січня 2013

4

Нова фішка від Sape – посилання в підвалі

Віднедавна в панелі управління Sape показує цікаву річ. Це вигідно, в першу чергу, покупцям та самій біржі. Пише – посилання на Вашому сайті розміщені в підвалі (футері), тому просимо розмістити їх вище, таким чином у Вас буде більше покупців на біржі посилань. Але спрацьовує така функція не завжди правильно. На багатьох сайтах, де код розміщений досить високо – всеодно показує застереження. А на інших – навпаки.

Для чого ж це все потрібно взагалі? Є така підозра, що посилання, розміщені в самому кінці сторінки, вважаються в більшості випадків неприродними. Отже, це негативно впливає на всіх – і на вебмайстрів, і на рекламодавців. Тому, мабуть, це слушне зауваження, і, швидше за все, я попіднімаю такі посилання трохи вище.

Доречі, в останній час багато посилань перебувають у сплячому режимі (SLEEP), тобто якийсь великий рекламодавець, що рекламує багато проектів, не поповнив свій рахунок. Або це якась внутрішня помилка самої системи. Але що є, то є.

Дізнайтеся більше з Інтернет, Реклама
 1. molinski
  24 Січ 2013

  В мене щось скачуть посилання. Тобто підтверджую заявку, через еілька днів вона знову приходить. Це або спосіб обійти систему або глюк.
  А от щодо посилань в футері, то читав що вони просто не індексуються. Гуглом особливо, не знаю наскільки то правда, але щось подібне вже помітив

  Відповіcти
  • 25 Січ 2013

   Постав автоматичне підтвердження заявок.
   То непідтверджена інформація. Більшість посилань на біржі – в футері.

   Відповіcти
 2. black0wolf
  27 Січ 2013

  В мене також багато сплячих, із 100 – 18 SLEEP

  Відповіcти
  • 27 Січ 2013

   або це якась серйозна контора, що займається просуванням, не поповнила рахунок , або це просто глюк якийсь=)

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі