Перейти до вмісту

25 листопада 2007

1

Непристойна Шакіра спровокувала скандал в Афганістані

Афганський телеканал Tolo виявився під загрозою позбавлення віщальної ліцензії після показу у своєму ефірі запису концертного виступу колумбійської поп-виконавиці Шакіри. Охоронців моралі обурили зухвало смілива одежа поп-зірки і її «непристойні» танці.

Нагадаємо, що донедавна в цій мусульманській країні зі суворими традиціями була заборонена музика як така – не говорячи вже про публічну демонстрацію оголеного жіночого тіла. За такі вільності покладалася страта з виконанням вироку на місці. Після падіння режиму талібів та із приходом американців у країні почався процес демократизації – і часом трохи форсований.

Власник телеканала Tolo Саад Мохсені визнає, що, можливо, він був неправий, ставлячи в ефір концерт Шакіри, однак затверджує, що в його діях не було злого наміру.

«Я не можу назвати цей концерт провокативним, – говорить Мохсені. – Уряд просто шукає привід, щоб закрити нас. Коли ми віддаємо ефірний час талібам, нас обвинувачують у тому, що ми підтримуємо терористів. Коли в ефірі критикуються дії уряду, нас називають опозиціонерами, що заважають установленню миру й стабільності».

Дізнайтеся більше з Шоу-бізнес
  1. vasilyan
    4 Січ 2008

    Релігія-серйозна штука! :-D

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі