Перейти до вмісту

20 травня 2013

4

Настав час для змін

змінити_життя

Так складається, що поступово те, чим я займаюсь стає приносити все менше і менше результату. З дня у день роблю практично те саме, багато часу проводжу за комп’ютером, звичайно не в пошуку розваг, а в сподіваннях знайти те, чим буду займатись надалі.

Одна із головних ідей – сайти, інтернет-реклама, – приносить стабільно мізерний прибуток, хоча головний плюс такої роботи – мінімум відповідальності. Так, з часом щомісячний прибуток зростає, але не настільки, скільки б хотілось. Якщо говорити про контекстну рекламу, то проблема одна – мало українських рекламодавців, через це і досить низький процент віддачі. Тому варто задуматись про те, щоб писати також і на іноземних мовах.

Але всеодно, така робота – радше підстраховка, ніж основний заробіток.

Що ж я вирішив робити? Хочу спробувати поїхати за кордон, адже маю практично всі можливості. Сподіваюсь, що скоро вже буду мати на руках ту довгоочікувану “карту поляка” + візу в Польщу, одна надія на неї. Адже за 2 роки в Україні я, на жаль, не знайшов нічого цікавого.

Те, що пропонували по спеціальності (якщо слідкуєте за блогом, то Ви мабуть читали) – це просто плакати хочеться. В кого є якісь зв’язки, наприклад родичі – той і зможе зачепитись. А так просто ти нікому не потрібен – та й що цікаво, що на брудну роботу з невеликою зарплатою ще далеко не всіх брали, вибирали серед магістрів, це при тому що 99% робітників там були просто після школи =)

Хотів вступати в аспірантуру, але мене навіть не допустили до екзаменів, такі часи настали – хабарництво, бруд і т.д. – кому ти потрібен зі своїми знаннями. Та і, чесно кажучи, якби навіть поступив, то нічого хорошого це б не значило. Так хоча б є потенційна можливість чимось зайнятись, а так би вже з дня у день ходив би в той університет без особливих перспектив. Ну була б якась стабільна зарплата, та хіба ж у цьому щастя?

Так ось про що я хотів написати. Планую вступати на навчання в Польщу в магістратуру, адже хочу мати їхній диплом. Можливо це нічого і не дасть, але з нашим дипломом я точно там нікому не потрібен, хіба що так само на якусь брудну роботу, такий варіант я відкладу краще на кінець, коли всі інші можливості будуть вичерпані.

Але, як виявилось, це не так і просто. Буду старатись :)

 1. molinski
  23 Тра 2013

  Успіху! Цікаво, що з того вийде…
  Абсолютно влучно про зв’язки і потрібність навчання. Вірніше його не потрібність. Це у нас поки що – рудимент совка.

  Відповіcти
 2. знову я
  5 Чер 2013

  може я припізнився.. Якщо знаєш англ.мову, а навчання в польському ВУЗі платне буде, то цікавим вибором може бути таке: <>

  Відповіcти
 3. знову я
  5 Чер 2013

  воно не опублікувало те що в скобках. Я повторю:

  може я припізнився.. Якщо знаєш англ.мову, а навчання в польському ВУЗі платне буде, то цікавим вибором може бути таке:”
  поступається в Чехію на платне навчання в англомовний ВУЗ(в якому викладають вчителі з відомих ВУЗів Європи), який видає диплом Європейського зразка”

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі