Перейти до вмісту

3 липня 2012

4

Мій відгук про Platinum Bank (Платинум Банк)

Вирішив відкрити депозит в Platinum Bank (Платинум Банк). Власне більше цікавив не сам депозит, а обслуговування і т.д. До того ж, до депозиту безкоштовно можна відкрити платіжну картку.

Платіжна картка Platinum Bank класу Visa Electron- це картка з найвищим ступенем захисту від шахрайських операцій, оскільки являє собою «гібрид» магнітної смужки та чіпа.

Картка видається абсолютно безкоштовно кожному клієнту, який розміщує депозит у віддіденні Platinum Bank.

Платіжна картка системи VISA International класу Electron від Platinum Bank – це:

 • Отримання відсотків по депозитному рахунку
 • Безкоштовне поповнення картки власними грошовими коштами через касу банку
 • Швидкий та надійний доступ до коштів у будь-якій країні 24 години на добу та 7 днів на тиждень
 • Оплата за товари та послуги у торгівельно-сервісних підприємствах будь-якої країни
 • Безкоштовне зняття коштів у банківських терміналах банку
 • Служба клієнтської підтримки

Платіжна картка являє собою зручний спосіб отримання відсотків за депозитом. До того ж, після закінчення строку депозитного договору сума депозиту з відсотками автоматично перераховується на платіжну картку клієнта, що значно заощаджує час повернення коштів

Отримав картку я десь через місяць (хоча готова вона була трохи раніше – обіцяли строки – 10 днів, насправді передзвонили десь через 20). Власне я і не сильно поспішав – мені “не горіло”.

Такого зручного способу отримання відсотків ще не зустрічав. Знімати можна без комісії у всій мережі банкоматів “Атмосфера“. Крім того, можна домовитись, щоб і сам вклад повернули на цю ж картку. Теж доволі зручно.

Наскільки швидко працюють співробітники? Повільніше, ніж в тому ж ПриватБанку, але це зумовлено також великою купую паперів, які треба підписувати + якісь анкети, як завжди (мене це бісить, якщо чесно).  Одним словом все відбувається ДОВГО. Наприклад, я відкривав депозит, і мусив ще чекати потім в черзі – ще й із самого кінця. Хоча по суті в першу чергу мали обслуговувати мене…

В касу запрошують кожного окремо – це типу захист конфіденційних даних – хто скільки кладе, знімає.  Це плюс, але лише одна каса. Поки відділення одне, але народу небагато. Якщо ж буде більше – потрібно більше кас.

Каса працює тільки до 16-00, для мене це не суттєво, але схожа ситуація є у більшості банків. Якщо Ви працюєте до 5-ти вечора, Ви просто ніколи не встигнете в касу:) Наприклад, якщо Вам треба буде погасити кредит. ПриватБанк часто працює до 6-7 вечора, наприклад.

Кожного разу, коли там був – брали кредити. Отже можна зрозуміти – що кредити беруть там часто (мабуть, якісь спрощені умови).

Відсоткові ставки: коли я клав на рік, було 19%, зараз 20% у гривнях. Досить високі ставки, але наскільки надійний банк – важко зрозуміти. Мені він, що називається, “здається” не дуже надійним. Тому великі суми, мабуть, ризиковано класти. Хоча це відносно. Будь-який банк може “розвалитись”, тому казати, що один краще, а інший гірше  в плані надійності – безглуздо.

Для мене, наприклад здаються більш надійними ті банки, в яких більше філій. Ніби і безглузда логіка, але великий банк буде довше “згортатись”, і можливо – все ж таки, можна буде забрати вклад у такому випадку.

У Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) я взагалі не вірю.

Отже, що мені сподобалось у Platinum Bank, а що ні:

Плюси: безкоштовна картка до депозиту (знімати з неї можна і за кордоном), відсотки перераховуються на картку – досить зручно, великі відсотки по вкладах, банк входить у мережу банкоматів “Атмосфера”, тому знайти потрібний банкомат досить легко.

Мінуси: повільне оформлення, черги, сумнівна репутація (надійність), мало філій, немає інтернет-банкінгу, каса працює тільки до 16-00.

Дізнайтеся більше з Банки
 1. Victka
  4 Лип 2012

  У Львові бачив 2 чи 3 відділення. Точно не пригадую де решта, а одне на кн.Романа.
  А от надійність, я б дивився, по-можливості, звідки основний капітал. Хоча це моя суб’єктивна думка.

  Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Мій відгук про VAB банк | Конус – український блог!
 2. Огляд ринку депозитів у гривні на 21 липня 2012 | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі