Перейти до вмісту

12 липня 2012

4

Мій відгук про безкоштовний хостинг Hostinger

Відгук буде достатньо коротким. Користувався я не дуже довго, завантажив, встановив wordpress, ніби все працює швидко. Трохи витратив часу на налаштування і все. Сайт ніби працює.  Ну і ось я зайшов на свій сайт через деякий час – виявилось його вже і нема.

Вирішив пошукати, в чому проблема. Так ось, якщо 30 днів немає активності (не знаю, що вони мали на увазі – відвідуваність точно була).  Можливо мають на увазі FTP-активність. Але суть не в цьому. Їхнє повідомлення-попередження знайшов у себе в спамі.

Отже, зайшов після цього в аккаунт – в ньому було написано, що він став неактивним. Але була чарівна кнопка – відновити. Звичайно ж , я натиснув. Думав що все відновиться – і сайт буде знову працювати (я резервних копій не робив). Після відновлення – аккаунт став пустим, звісно вся інформація зникла.

Тільки що зайшов на безкоштовний хостинг 110mb.com, так ось його також прикрили, хоча мій сайт висів там років з 5 (багато сторінок там було, ну і були посилання з нього на мої ресурси).  Теж не дуже приємно – але нічого не вічно… Мабуть  така доля буде у всіх безкоштовних аккаунтів.

Так ось, на всіх таких сервісах безкоштовного хостингу без реклами, рано чи пізно Вас всеодно або просто видалять, або запропонують перейти на платний варіант. Доречі, не пам’ятаю точно, але мені здається, зо на Hostinger спочатку не було взагалі платних варіантів.

Тобто хочу сказати, що сповна я цей хостинг не оцінив (швидкість, стійкість, аптайм і т.д), але вже є неприємні моменти. Тому не знаю, чи купував би я в них платний хостинг… І чи існує безкоштовний хостинг без реклами взагалі? – доволі складне запитання.

Дізнайтеся більше з Інтернет
 1. Циганик Влад
  12 Лип 2012

  Навряд чи існує безплатний хостинг без реклами. Треба ж на чомусь заробляти :)
  Та раджу не шукати безплатності, а користуватися платним — гроші не дуже великі, зате надійно.
  Ось для прикладу тарифи на SV-Host: http://sv-host.biz/hosting_plan.html

  Відповіcти
 2. Сергій
  13 Лип 2012

  Я використовую цей хостинг 9 місяців. Бекапи роблю регулярно, цим себе страхуючи. Але не думаю, що коли буде відвідуваність, буде робота із фтп, будуть оновлення БД – то його закриють! Це не правда! У знайомого на цьому хостингу сайт вже майже 6 років. І ніяких проблем немає!

  Відповіcти
  • 13 Лип 2012

   Ну в мене видалили просто так, отже можуть видалити без причини. Ніхто не застрахований.
   Одна із сумнівних причин – навантаження на сервер.

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі