Перейти до вмісту

8 жовтня 2012

53

Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді?

Практично нічого із того, що лунало з екранів телевізорів та жовтої преси, не підтвердилось.
Було сказано, що він:

 • вкрав флешку (хоча на відео чітко видно – що він дивиться якийсь зарядний пристрій з двома батарейками). Та і не зрозуміло, чи він його вкрав… Судячи з відео – про це чітко сказати не можна. Тому можна сказати, що лунала брехня!
 • КМС з боксу, хоча офіційно це не підтвердилось – для отримання КМС треба мати призове місце на чемпіонаті України (Наклеп!)
 • працював в охоронних службах (також лунала інформація – що він працював на будівництві, також – на заводі) – чому вірити, незрозуміло (щось із цього точно – наклеп!)
 • був охоронцем високопоставленого чиновника (наклеп!)
 • він заходить в соціальні мережі (точно сказати, хто саме заходив – неможливо, але по телевізору сказали, що це він. Сміх та й годі).

Багато хто пише, що саме Ярослав Мазурок вбивця, хоча він тільки підозрюваний. Казали, що були зроблені аналізи ДНК (караванського стрілка і відповідно, в квартирі Мазурка) – і вони співпали. Звичайно, в це мало хто вірить, адже достатньо зробити дактилоскопію (аналіз відбитків пальців – оскільки він тримав в руках і хліб, і молоко :) ). Навіщо ж робити аналіз ДНК у такому випадку і витрачати на це гроші? Та і не вказано, який генетичний матеріал вбивця залишив на місці злочину.

Актуальне питання, яке і досі залишається відкритим? Чи насправді Ярослав Теодозійович Мазурок – вбивця з “Каравану”?.

Аналізувати фото – це як гадати на кавовій гущі. Схожих людей – дуже багато. Вчора, доречі, вже затримали когось схожого; але відпустили, так як це виявився не він.

Втім, ситуація простіше, ніж виявляється насправді. Потрібно знайти цього підозрюваного, взяти відбитки пальців, порівняти їх з відбитками на пляшці молока. Ось і все. Цього достатньо для розкриття злочину.  Проблема тільки в тому, що нашій міліції ніхто не повірить, після тої ж брехні, що лунала з вуст міністра.  

Всі інші “соплі”, які розвозять в мережі інтернет і по телевізору, абсолютно не мають ніякої ваги. Де він навчався і як поводив себе в школі, інформація про його сім’ю і т.д. Це не має жодного значення!!!

 1. Анонімний
  8 Жов 2012

  забрехалыся .хлопци с ментовкы.так уже все оцэ надоило.Пора б уже и дилом заняться.показать людям.шо не зря хлиб исте!

  Відповіcти
  • Анонімний
   23 Жов 2012

   Писать научись без ошибок умник.

   Відповіcти
  • Анонімний
   24 Жов 2012

   Кошмар, ошибка в каждом слове

   Відповіcти
   • Анонімний
    28 Жов 2012

    Придурки. У человека нет укр. раскладки на клаве.

    Відповіcти
    • Аноним
     23 Лис 2012

     Сам придурок безграмотный! Мозгов у него нет и украинского тоже. Показать, заняиться и зря это украинские слова? С ментовки? Или з ментовки? Не уже, а вже , не зря а дарма. А точек и правильно пробелы расставлять тоже клавиатура возможности не дает?

     Відповіcти
 2. Анонімний
  9 Жов 2012

  Опа… я его вчера на рынке видел, купил мешок картошки и мешок лука, сказал что раньше в Караване тарился, а теперь принципиально туда не ходит, поссорился там с кем-то, что-ли… я так и не понял… пистолет у него еще все время выпадал, пока он мешки до маршрутки тарабанил, бабушки ему все время подавали, а он им “спасибо говорил”… нормальный человек… вежливый такой… думаю что это тот кого ищут, так что гоните мне за “достовирну информацийю” 100 тыщ гривен, как обещали !

  Відповіcти
 3. Анонімний
  10 Жов 2012

  Стоп, ну если это не Мазурок Ярослав, почему же его до сих пор не могут найти. Если это не он пусть появится и скажет это не я.

  А так он прячется, значит он и понимают, что если найдут светит ему вышка.

  Відповіcти
 4. Анонімний
  10 Жов 2012

  Он прячется, потому что при задержании наши доблестные беркутовцы выпустят в него не одну обойму патрон, вспомните, как задерживали в Одессе кого то – сотни гильз вокруг. Да и уже “назначили” его виновным, а значит никого в МВД правда не интересует. Его при задержании грохнут,т.к. иначе наши силовики просто не умеют.

  Відповіcти
  • Анонімний
   10 Жов 2012

   100% убьют его!

   Відповіcти
  • Анонімний
   11 Жов 2012

   100% и свалят все на етого парня 8)

   Відповіcти
  • Анонімний
   24 Жов 2012

   Так иди и покажи как ты умеешь герой

   Відповіcти
 5. Василий
  10 Жов 2012

  да г….ны они все!!!!!!!
  им только дай повод людей ЛЯП_ЛЯП…
  а вот то ,что это он 100%
  8)

  Відповіcти
 6. Алекс
  11 Жов 2012

  Думаю хлопеь приречений.Живим його брати не будуть.

  Відповіcти
 7. Анонімний
  12 Жов 2012

  точно не будут. завалят как барана.

  Відповіcти
 8. Анонімний
  12 Жов 2012
 9. Анонімний
  12 Жов 2012

  если он еще живой

  Відповіcти
 10. Анонімний
  12 Жов 2012

  Мало віриться що це він… да і фото особливо останні сумнівні але вже пройшло стільки часу і фото майже скрізь і не можуть знайти … тут мій висновок… що так вже заховатися людина не може просто так, або награно з боку ментів або він дійсно злочинець.

  Відповіcти
 11. Анонімний
  13 Жов 2012

  Перед выборами инсценировали компромат на жителей Запада Украины . Выбрали жертвой Мазурка , гримировали молодого опытного мента под жертву . Мент завалил охранников а Мазурка убили на второй день . Труп держат в холодильнике , тело предьявят перед выборами .

  Відповіcти
 12. Анонімний
  13 Жов 2012

  Милиция в который раз докозала., что их система настроена для отжима денег у населения (ловли мелких наркош,бабулек с сигаретами,вешання чужих дел,закрити и открития) а вот серёзное дело и что абассссрались только выдаёте инфу а вось прокатит

  Відповіcти
 13. Анонімний
  14 Жов 2012

  Сколько можно людям морочить голову с этим грёбанным киллером?Разве не видно что они ищут даже не того что нужно.Да и искать то не кого на самом деле.Что за цирк?
  А теперь еще пишут что Мазурок якобы оставил сообщение в интернете,вот кстати и сама эта статья alexeevich2.at.ua/load/obsuzhdenie/nadoelo_slushat_ehtot_bred_jaroslav_mazurok_ostavil_poslanie_v_internete/32-1-0-729

  Відповіcти
  • 17 Жов 2012

   це просто рекламний хід типу маркетгід)) це взагалі остання стадія нісенітниці :)))

   Відповіcти
 14. Отто фон Рабинович
  15 Жов 2012

  Стосовно співпадіння ДНК мені теж ця “інфа” відразу видалась безглуздою. Набагато простіше було б порівняти відбитки пальців, виявлені у Мазурка вдома з відбитками на пляшці молока. Аце якраз про співпадіння відбитків ані жодного слова з вуст міліціянтів-без-народу.

  Відповіcти
  • мур
   17 Жов 2012

   А в якому магазині молоко продають в пляшках?

   Відповіcти
  • Анонімний
   23 Жов 2012

   Если есть его отпечатки в базе данных то можно идентифицировать, а если изымать какие либо отпечатки пальцев у него дома то они и останутся просто неизвестными отпечатками пальцев и не могут быть доказательной базой. А ДНК можно делать и по волосу и по потовым выделениям, крови и т.д.

   Відповіcти
 15. Анонімний
  17 Жов 2012
 16. РАТИЦІ...)))
  18 Жов 2012

  ЧЕМ ДАЛЬШЕ В ЛЕС ТЕМ ТОЛЩЕ ПАРТИЗАНЫ…! любий хто попадае в міліцію візьме цей злочин на себе…і ще багато чого іншого…! *MACHO*

  Відповіcти
 17. Таня
  18 Жов 2012

  Бедного Мазурка в злополучный вечер вытащили из дома, заранее все подготовив, потому что он более всех подошел по внешности. Так , видно, решили. Рассчитывали, как всегда, что мы все – лохи, и будем считать Мазурка убийцей. Д А В С Е М В И Д Н О, что Мазурок и парень в “Караване” – два разных человека!

  Відповіcти
 18. уже
  19 Жов 2012

  Если он еще жив мог бы написать письмо в любую газету, которой верит, и сказать, чего там правда. Скорее всего это все имитация. Никого не застрелили, а закон об охране принят. Что и требовалось.

  Відповіcти
  • Ostap
   21 Жов 2012

   якось дивно було коли охоронники попадали і не було калюж крові, зазвичай після пострілу в серце (як це було з першим застреленим) калюжа з’являється протягом хвилини.

   Відповіcти
  • Анонімний
   24 Жов 2012

   Тоже одиот, вас тут много

   Відповіcти
 19. Ostap
  21 Жов 2012

  Згоден із тими, хто вважає, що затримання урочисто буде здійснено під самі вибори і під “мудрим” керівництвом партії рєгіАналов.

  Відповіcти
 20. Анонімний
  23 Жов 2012
 21. Анонімний
  27 Жов 2012

  Та шо ви мелете???Він завалив людей,а ви його виправдовуєте???Ви тут всі з котушок злетіли чи шо???

  Відповіcти
 22. Yava
  28 Жов 2012

  “А был ли мальчик…?”, хочется спросить устами классика. Уж очень быстро дали право охране, т.е. людям, у которых мозг в кулаках, обыскивать , допрашивать, стрелять, избивать всех, кого захочется. И что-то молчат гаранты соблюдения конституционных гправ граждан, о том, что это решение перечеркивает эти самые права конституционные. Короче, опять таки усами классика: “Если звезды зажигают, значит кому нибудь это нужно”.

  Відповіcти
 23. Анонімний
  28 Жов 2012

  СМММПИР

  Відповіcти
 24. Сталкер
  29 Жов 2012

  Охранники-вымогатели получили по заслуге.

  Відповіcти
 25. molinski
  7 Лис 2012

  Ого скільки тролів

  Відповіcти
 26. Анонімний
  9 Гру 2012
 27. Анонімний
  9 Гру 2012

  Так поліція говно, а ви всі умні!

  Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. Знайдено тіло чоловіка, схожого на “караванського стрілка” Ярослава Мазурка | Конус – український блог!
 2. Ярослав Мазурок – постановка спецслужб? | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі