Перейти до вмісту

7 травня 2013

Чому замовляти в Китаї без посередників ризиковано?

купити_в_Китаї_без_посередників

Багато хто із Вас вже давно замовляє в Китаї без посередників.

Маючи картку Visa Virtuon  – це не так і складно.

Особисто я замовляв багато чого – і електроніку (планшети, мобільні телефони), і витратні матеріали для принтера, і одяг.

В більшості випадків все пройшло гладко, але десь 10% замовлень – проблемні.

Найчаcтіші проблеми:

що стосується мобільних телефонів – це дефекти. Наприклад, дуже тихий мікрофон/динамік або посторонній шум при розмові, невідповідність багатьох технічних характеристик, пошкодження самого телефону, несподівані “глюки” – втрата сигналу або самовільне перезавантаження, “сирість” прошивки і т.д. Та і це ще не все. Мені недавно вислали зовсім іншу модель телефона :) Звичайно, добре якщо це аукціон – можна ще сперечатись, сподіватись на компенсацію або повернення назад (зазвичай за зворотню доставку сплачуєте Ви самі). Коли я купував через PayPal, то там чомусь видало в кінцевому випадку – вирішуйте проблеми самі :)

що стосується одягу – я замовляв двічі, і двічі розмір не відповідав заявленому (занадто малий). Тобто, навіть якшо вказали всі розміри в сантиметрах, а не просто XL XXL і т.д., то вони з високою ймовірністю можуть не співпасти з реальними.

Такі ж проблеми можуть виникати і при замовленні інших речей.

Але, знову ж таки, це ще не все. Можуть виникнути проблеми з доставкою – посилка просто може бути втрачена (вкрадена або загублена). Хочу сказати, що документи Вам сильно не допоможуть – залишиться сподіватись тільки на компенсацію з боку продавця. Або ж на деяких аукціонах є страховка – якщо Ви не отримаєте посилку протягом певного строку, то Вам автоматично повернуться гроші. Запитайте про це перед тим, як платити за товар.

Якщо говорити про посередників, то я маю на увазі тих, у кого товар вже в наявності. Тобто, вони інвестували свої гроші, тільки потім продають. Якщо Вам необхідно терміново – то іншого виходу немає. Та і якщо хочете перестрахуватись, то також варто купувати вже в Україні. Але високої якості товару теж ніхто не гарантує, тут все залежить від совісті продавця…

 

Дізнайтеся більше з Інтернет, Служби доставки

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі