Перейти до вмісту

10 серпня 2012

Куди піти купатися в Житомирі?

Якщо у Вас є авто і можливість поїхати за місто (в межах 20-30 км), то це буде найкращим варіантом. Можна знайти хороші озера, де не так і багато народу, чиста вода і т.д. Можливо, згодом буду писати і про такі місця. В цьому дописі – тільки про річки та озера (в межах Житомира – це колишні кар’єри). Фото є лише першого, можливо в майбутньому будуть фото й інших місць.

Богунський кар’єр
З чуток, дуже глибокий (метрів 80). Ходять легенди про екскаватори і автомобілі, що покояться на дні, величезних риб і т.д. Дуже холодна вода. Має дещо погану славу через велику кількість утоплеників. Проте зважаючи на мальовничу природу і відсутність альтернатив користується певною популярністю. Мені подобається найбільше з-поміж інших варіантів. Буваю там досить часто. На скільки чиста вода? Набагато чистіше, ніж в Гідропарку – і це вже добре.
Як дістатись туди на громадському транспорті?
На тролейбусі (номери 2,3 та ін.) або маршрутці (2,19,23 та ін.) в сторону Богунії. Зупинка – біля Житомирського міського ліцею (вул. Миру).
Соколовський кар’єр
Знаю про нього дуже мало, був лише одного разу. Кажуть, метрів 80-100 глибини. Що не зовсім сподобалось – коли заходиш, то на дні не пісок і глина, як у випадку Богунського кар’єру, а каміння. Хоча, можливо я заходив не з того місця, що потрібно.
Як дістатись?
На тролейбусі (номери 4 та ін.) або маршрутці (4, 12, 53, 53-а та ін.) в сторону Крошні. Зупинка – вул. Наливайка.Силікатний кар’єр
Був там кілька разів, тільки на платному пляжі. Минулого чи позаминулого року плата була 5 грн, але там були місця для настільного тенісу/волейболу, ну і прибиралось сміття. Але не обов’язково іти на платний пляж. Кажуть, там є і безкоштовні хороші місця. Власне, з центру добиратись туди досить далеко і не зовсім зручно, а хто живе в районі Смолянки або Польової, то для них це найближчий варіант.

Транспорт: лише маршрутка (23, можливо ще якісь) в сторону Смолянки. Ще 8-й тролейбус, але він не зовсім туди йде :)

Гідропарк
Місце хороше, народу часто відпочиває багато, не зважаючи на те, що в останній час вода там ДУЖЕ брудна. Це єдиний нормально облаштований пляж – пісок біля берега, роздягальні, кажуть вже є душ – але поки я ще не бачив, є рятувальники.

Транспорт: маршрутка – 3,12,25,45 та ін., тролейбус – 15. В сторону Корбутівки, остання зупинка.


Дізнайтеся більше з Житомир

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі