Перейти до вмісту

9 листопада 2011

11

Куди інвестувати гроші?


Якшо Ви пристойно заробляєте, рано чи пізно настане час інвестувати (вкласти) кудись накопичені кошти. Варіантів насправді багато, кожен обирає для себе – що йому краще.

1. Інвестиція в інтернет – витрачаєте гроші на купівлю домена і хостингу, розкрутку свого сайту; потім відбиваєте гроші – розміщуючи рекламу. Насправді можна починати з невеликих вкладень (від 100 грн на місяць). Також можна купити готовий сайт або інвестувати у вже готовий проект (з метою наступного викупу рекламних площ). Тут ціни вже будуть більші, нормальний проект коштує не менше 1000$. Також в інтернеті можна вкласти гроші в свій інтернет-магазин (закупити продукцію, купити рекламу, інвестувати в сайт інтернет-магазину).

2. Купити авто. Тут мінімум потрібно мати 5000-7000$ (на ланос якийсь :D), звичайно таке авто назвати хорошим не можна, але для початку згодиться. Купуючи б/у авто, завжди є шанси не побачити якийсь суттєвий дефект – через що можна пристойно втратити. Продати автомобіль дорожче буде складно, але якусь свою власну ціну воно буде мати завжди, отже завжди можна буде його продати. Можна здавати автомобіль в оренду. У нас таке дуже рідко практикується, так як той хто бере авто в оренду, може спокійно начудити або навіть зіпсувати (по принципу не своє – не шкода).

3. Купити нерухомість або купити земельну ділянку – побудувати будинок і продати. Не знаю як у інших містах, в Житомирі за однокімнатну квартиру доведеться заплатити близько 25000$. По суті це мінімальна інвестиція. Можна потім перепродавати – але це теж не дуже просто. Можна здавати в оренду. В Німеччині, наприклад, за рік оренди – квартира окуповує від 8% до 15% (в залежності від регіону). В Україні цей відсоток дещо менше (зазвичай не більше 10% за рік).
Тобто, повністю окупите за 10 років :) Перспектива не дуже, погодьтесь ;) Будуючи будинок “з нуля” – можна заробити набагато більше, але сума інвестиції там має бути 40-50 тиc. $ як мінімум.

4. Депозит в банку (сума від 50 грн), банківські метали, коштовності. Насправді це вже інвестицією назвати складно, радше можливість просто зберегти свої кошти. Що вигідніше – складно сказати.  Депозит в гривні ? в валюті? чи купити золото?  Важко прогнозувати зміну цін на валюту та банківські метали, тому не можна точно сказати, що краще. У випадку купівлі коштовностей – при продажу можна багато втратити, це дуже слизька інвестиція.

Якшо у Вас є якісь інші варіанти – пишіть в коментарях, пропонуйте щось!

 1. Akceptor
  15 Лис 2011

  Як на рахунок МММ? Я от туди вклав для проби :)

  Відповіcти
  • Hanter21
   16 Гру 2011

   Щось я не вірю у МММ

   Відповіcти
  • fOx
   30 Тра 2012

   http://expres.ua/digest/2012/05/30/67266

   вкладай далі у піраміди :-D

   Відповіcти
   • 31 Тра 2012

    здається, він окупив свої гроші..
    Якщо вкладати з самого початку – є шанси окупити.
    Але заробити багато не вдасться…

    Відповіcти
 2. 16 Лис 2011

  Ось і напишеш – що з того вийде. *DRINK*

  Відповіcти
 3. molinski
  1 Чер 2012

  З того всього сайт – єдиний раціональний вклад. Бо решта – це пасив. Тобто те, що не принесе прибутку. А інвестиції – на прибуток якраз і розраховані. Хоча квартири зараз теж частково – актив.

  Які до речі там в Житомирі ціни на орену зараз?

  Відповіcти
  • 1 Чер 2012

   Я рахував, що за рік квартира окуповує 6% – якщо здавати постійно за середню ціну.

   Відповіcти
   • molinski
    1 Чер 2012

    тобто 125$ в місяць виходить? Якщо однокімнатна з хорошим ремонтом і умовами – ціна нормальна.
    6% за рік – це також нормально.Хоча в Україні люблять коли 200% в рік. а то й більше :-!

    Відповіcти
    • 31 Сер 2012

     Дивлячись яка квартира) 5-6% в рік можна заробляти з будь-якої, але треба ще знайти клієнта)

     Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. На що витрачати гроші? | Конус – український блог!
 2. Накопичувати чи витрачати? | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі