Перейти до вмісту

2 жовтня 2012

Комісія на Аукро


Звичайно, з кожного продажу на Аукро знімається комісія (з недавнього часу вона зросла – в деяких розділах навіть до 5%). Знімається вона одразу. Відповідно, багато хто із покупців ставить ставки і не оплачує – відповідно набігають величезні борги… Можна замовляти повернення комісії, але це займає мінімум 15 днів (через 4 дні по завершенню аукціону – відправити нагадування, потім ще через 4 поставити негативний відгук і замовити повернення комісії, і ще 7 днів чекати).

Але ж суть не в цьому. Раніше ніби давався час (місяць) на це все. У Вас була можливість продавати лоти, але не можна було замовити рекламні опції.

Що ж я побачив в цьому місяці? У мене вже заблокована можливість виставляти лоти. Потрібно закидувати велику суму наперед, не дочекавшись повернення попередніх комісій. Тобто, м’яко кажучи, беруть гроші наперед. Причому я частково заплатив – і це не врятувало. Потрібно погасити повністю.

Що цікаво, покупці абсолютно не розуміють цього. Наклацають все підряд – а потім кажуть, що їм не потрібно. Ясно що адміністрації Аукро з цього приводу – всеодно. Їм головне – брати гроші.

Дізнайтеся більше з Інтернет, Бізнес

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі